Zpět na » Premier League » Bude Norwich zachraňovat Frank Lampard? Je jedním ze dvou hlavních kandidátů

Premier League - Bude Norwich zachraňovat Frank Lampard? Je jedním ze dvou hlavních kandidátů

Bude Norwich zachraňovat Frank Lampard? Je jedním ze dvou hlavních kandidátů © skysports.com, fotbalportal.cz - Frank Lampard

0

Líbilo se

12.11. - Daniel Farke byl odvolán z postu hlavního manažera Norwiche. Hledá se nový kouč. Podle všeho se Kanárci zajímají především o dvě jména. Obě jsou zajímavá. Jedním z kandidátů je Frank Lampard, legenda Chelsea. Tím druhým pak je Dean Smith, který před pár dny skončil na lavičce Aston Villy. Zatím se ještě nerozhodlo, který z nich dostane novou práci.

Frank Lampard a Dean Smith jsou ve hře o post hlavního manažera Norwiche. Ovšem ani jeden z kandidátů se ještě nerozhodl, zda o tuto práci stojí.

Třiačtyřicetiletý bývalý anglický reprezentant Frank Lampard a Dean Smith, který v neděli opustil Aston Villu, tento týden na dálku jednají s vedením Norwiche.

Další rozhovory s Lampardem, který je v současné době v Dubaji, a jeho zástupci o prvním návratu do manažerské funkce od jeho lednového vyhazovu z Chelsea jsou naplánovány na páteční odpoledne a večer.

Padesátiletý Smith, který je na návštěvě u svého syna v New Yorku, při rozhovoru zapůsobil a pochlubil se hlubokými znalostmi o týmu, herním stylu i kultuře klubu.

Je považován za vhodného kandidáta pro tento klub. Má bohaté zkušenosti z Premier League i z Championship s Aston Villou a Brentfordem.

Frank Lampard nabízí zcela jiné dovednosti a je považován za mladého a inspirativního manažera, jehož jméno a postavení ve hře by pomohlo přilákat špičkové hráče.

Norwich propustil Daniela Farkeho několik hodin poté, co v sobotu zaznamenal první vítězství klubu v letošní sezóně Premier League na hřišti Brentfordu.

Kanárci jsou na dně tabulky Premier League s 5 body z jedenácti zápasů a jejich další zápas je čeká 20. listopadu doma proti Southamptonu. Na představenstvo Norwiche a sportovního ředitele Stuarta Webbera zatím oba kandidáti udělali dojem.

Na seznamu Norwiche má být údajně ještě Kjetil Knutsen, trenér norského klubu Bodo Glimt. Ten nedávno upoutal výhrou 6:1 nad AS Řím v Konferenční lize UEFA.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články