Zpět na » Premier League » Paul Pogba je údajně ochoten podepsat nový kontrakt a setrvat v Manchesteru United

Premier League - Paul Pogba je údajně ochoten podepsat nový kontrakt a setrvat v Manchesteru United

Paul Pogba je údajně ochoten podepsat nový kontrakt a setrvat v Manchesteru United © eurosport.com - Pogba je údajně přesvědčen o svém setrvání na Old Trafford a chystá se podepsat nový kontrakt

2

Líbilo se

07.10. - Francouz Pogba měl údajně přehodnotit své plány a je nyní ochoten zůstat na Old Trafford i po této sezóně, po které mu vyprší současný kontrakt. Paul Pogba se stal, během letošního léta, jedním z nejsledovanějších hráčů na světě, jelikož to vypadalo, že Red devils opustí a zamíří do Paris Saint-Germain. Ovšem to se nakonec nestalo a teď navíc má sám hráč chtít podepsat nový, lukrativní, kontrakt a spojit tak svou budoucnost s United i nadále.

Podle několika zdrojů měl Paul Pogba říci svým nejbližším, že je rozhodnutý zůstat v Manchesteru a již neuvažuje o tom, že by po této sezóně změnil působiště.

Francouzský L´Equipe napsal, že Pogba je ochoten podepsat dlouhý, a především velmi lukrativní, kontrakt, který by z něj udělal bezesporu jednoho z nejlépe placených hráčů Premier League.

Změnu v rozhodnutí mělo pak především zapříčinit fantastické přestupové okno United, kdy na Old Trafford postupně zamířili Cristiano Ronaldo, Raphaël Varane a Jadon Sancho. Klíčovým pak byl v rozhodování především návrat hvězdného Ronalda.

Cristiano Ronaldo a Paul Pogba

Druhým faktorem mělo být ale také to, že Francouz od začátku sezóny znovu hraje zásadní roli v plánech Ole Gunnara Solskjaera a je tedy nyní po všech směrech spokojen.

V devíti úvodních zápasech Pogba stihl již zaznamenat sedm asistencí, což potvrzuje jeho nebývale dobrou formu v dresu Rudých ďáblů. Statisticky se jedná o vůbec nejlepší start francouzského záložník do nové sezóny, od jeho návratu z Juventusu v roce 2016.

Pogba připravil hned čtyři góly Manchesteru v prvním kole proti Leedsu United, další asistence pak zaznamenal v zápasech proti Southamptonu a Newcastlu.

Paul Pogba v utkání proti Leedsu

Britský tisk nyní napsal, že zástupci United již poslední týdny usilovně jednají o podmínkách nového kontraktu s agentem Pogby - Minem Raiolou. Obě strany prý také chtějí, aby se nová smlouva podepsala nejdéle do Vánoc a zamezilo se tak spekulacím o Francouzově budoucnosti během zimního přestupového období.

S novou smlouvou by si měl Paul Pogba přijít na částku ve výši 400 tisíc liber týdně. Byl by tak jedním z vůbec nejlépe placených hráčů celé Premier League, přesněji by se o druhé místo dělil s Kevinem de Bruynem z Manchesteru City. Vůbec nejlépe placeným hráčem anglické nejvyšší soutěže je pak momentálně Cristiano Ronaldo.

Jedním ze zájemců o francouzského reprezentanta je, už dlouhodobě, Real Madrid. Ten však nyní touží přivést jinou superhvězdu francouzské reprezentace Kyliana Mbappého. Je tedy, dle francouzských médií, vysoce nepravděpodobné, že by si Real Madrid mohl platově dovolit angažování těchto dvou hráčů najednou.

Dalšími bylo zmíněné PSG a ve hře byl taky údajně návrat do Juventusu. Pařížský klub měl pak být připraven nabídnout Pogbovi kontrakt ve výši 510 tisíc liber týdně v případě, že klub posílí zadarmo, jako volný hráč.

Nyní však má být záložník rozhodnutý spojit svou budoucnost s Manchesterem United a zůstat tak v Anglii i nadále. Sám manažer Solskjaer chce udržet Pogbu na Old Trafford za každou cenu a prosazuje urychlení dohody mezi agentem Raiolou a vedením Red devils.

Sebastian Suba / lequipe.fr, dailymail.co.uk, bbc.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 08.10. Odpovědět

Pogbova klasika. Od té doby co zase začal měnit účesy, jeho výkony poklesly. Smajlík 11 Smajlík 11 Smajlík 11

Kuzma

podepíše lukrativní smlouvu a nejpozději příští sezonu bude hrát bez zápalu a bude chtít přestoupit. to je hráč, který je antivzor pro všechny malé kluky. fotbal je až na druhém, třetím místě.

ovmartin23
Wazz - 08.10. Odpovědět

já jen nechápu proč o něj stojí tolik top klubů když je to takový jojo Smajlík 10 mají snad pocit že u nich bude hrát naprosto každej zápas vtopu? Smajlík 1

Wazz

Do píče s ním...je to rozdílový hráč jednou za 5 zápasů...

RoyKeane

Nikde nejsou tak hloupí, aby takovému nabídli takové peníze, za to hovno, co hraje.

AVSuvorov
Nejnovější články