Zpět na » Premier League » Naštvaný Pep Guardiola: To, že nebyl James Milner vyloučen, nechápu

Naštvaný Pep Guardiola: To, že nebyl James Milner vyloučen, nechápu

Naštvaný Pep Guardiola: To, že nebyl James Milner vyloučen, nechápu © dailymail.co.uk, fotbalportal.cz - Guardiola byl naštvaný

1

04.10. - Byl to úžasný zápas, ve kterém se na obou stranách ukázala naprostá světová extratřída. Nakonec se Liverpool s Manchesterem City rozešel smírně 2:2. Jürgen Klopp se s Pep Guardiolou po utkání vřele objali a popřáli si štěstí. Španělský kouč byl ale hodně rozzlobený. Hlavní rozhodčí Paul Tierney totiž udělal velkou chybu, když nevyloučil Jamese Milnera.

Anglický pravý obránce Liverpoolu už měl žlutou kartu za zákrok na Phila Fodena. Ve druhém poločase tvrdě atakoval Bernarda Silvu. Navzdory jasnému faulu mu sudí Paul Tierney druhý trest neudělil.

O několik minut později se právě James Milner zapojil do skvělé akce Reds, která vedla k jejich druhému gólu. Následně byl James Milner stažen ze hry.

Pep Guardiola reagoval u postranní čáry hodně naštvaně. Po zápase pak prohlásil:

„Je to žlutá karta. Naprosto jasná. Je to Anfield, je to Old Trafford. V naší situaci je vyloučen hrát City. Je to naprosto zřejmé. Byla to žlutá karta.“

Za pravdu mu dávali i experti v televizním studiu. Například Micah Richards.

„Rozhodčí udělal absolutní zkrat. Bylo to šokující. Nechápu, jak se to může stát. Jak nemůže za to tohle udělit žlutou kartu? Je to naprosto matoucí. Byl ovlivněn fanoušky. Musíme to popravdě říct. Je to žlutá karta a ovlivnilo to zápas.“