Zpět na » Premier League » Thomas Tuchel před duelem se City: Není to o mně a Pepu Guardiolovi. Tohle není tenis

Premier League - Thomas Tuchel před duelem se City: Není to o mně a Pepu Guardiolovi. Tohle není tenis

Thomas Tuchel před duelem se City: Není to o mně a Pepu Guardiolovi. Tohle není tenis © espn.com, fotbalportal.cz - Tuchel vs. Guardiola

1

Líbilo se

25.09. - V sobotu po poledni bude fotbalový svět upínat zrak na Stamford Bridge, kde se v rámci hlavního taháku 6. kola Premier League představí Manchester City. V posledních třech vzájemných zápasech Thomas Tuchel přechytračil Pepa Guardiolu. Bude se snažit o to, aby se mu to povedlo i počtvrté v řadě. Říká však, že to není Tuchel vs. Guardiola. Rozhodovat budou hráči na hřišti.

Diváci se mohou těšit na špičkový fotbal. Na obou stranách jsou fotbalové superhvězdy. Útočné šiky domácí Chelsea povede nezastavitelný tank Romelu Lukaku. Se svými kumpány bude čelit svému dobrému kamarádovi z reprezentace - Kevinu De Bruynemu.

Manchester City, jakožto obhájce mistrovského titulu, přijede do Londýna s cílem vyloupit svého úhlavního rivala v boji o prvenství. Chelsea jej třikrát v řadě porazila. V semifinále FA Cupu, v Premier League, a hlavně ve finále Champions League.

Ačkoliv byl Thomas Tuchel v těchto duelech chválen za svou taktickou zdatnost, odmítá, že by bylo sobotní utkání bitvou mezi oběma trenéry. Zdůraznil, že zmíněné tři střety mohly dopadnout jakkoliv.

„Není to tak dávno. Ozvalo se mnoho hlasů, které mi říkaly, že nevím, jak Pepa porazit.“

„Každopádně tohle není mezi mnou a ním. V sobotu nehrajeme tenis, ani šachy. Je to o našich týmech. Bude to souboj dvou klubů na vysoké úrovni.“

„Když se na to podívám podrobně, tak v těch třech zápasech to bylo 50/50. Stejné to bude i teď. Nebylo tomu tak jen před zápasy. Bylo to tak i během nich. Mohlo to skončit jakýmkoliv výsledkem. Vyhrát mohly obě strany.“

„Takové zápasy rozhodují malé detaily. Chceme tvrdě bojovat, abychom dosáhli na co nejlepší výsledek.“

Německý kouč Blues také potvrdil, že brankář Édouard Mendy už je stoprocentně v pořádku a bude znovu zpět mezi třemi tyčemi. Naopak nebude připraven Christian Pulišič a scházet bude i Mason Mount.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články