Zpět na » Premier League » FIFA potrestala pět klubů Premier League. O víkendu nebudou moci nasadit brazilské hráče

Premier League - FIFA potrestala pět klubů Premier League. O víkendu nebudou moci nasadit brazilské hráče

FIFA potrestala pět klubů Premier League. O víkendu nebudou moci nasadit brazilské hráče © skysports.com, fotbalportal.cz - Alisson Becker

0

Líbilo se

08.09. - FIFA se rozhodla potrestat anglické kluby, které odmítly uvolnit svoje brazilské hráče pro reprezentační zápasy a všem zakázala nasadit zmíněné fotbalisty do víkendových utkání. Anglické kluby znemožnily svým hráčům odcestovat k reprezentaci, aby po svém návratu nemuseli absolvovat desetidenní karanténu.

Podle nařízení FIFA nebudou moci Chelsea, Liverpool, Manchester City, Manchester United a Leeds United nasadit svoje brazilské hráče do soutěžních zápasů od 10. do 14. září.

Brazilští fotbalisté by tak přišli o víkendové kolo Premier League, stejně jako o důležité úterní zápasy Ligy mistrů.

Na kvalifikační zápasy mistrovství světa proti Argentině a Peru nebyli puštěni Raphinha z Leedsu, Fred z Manchesteru United, Thiago Silva z Chelsea, Ederson a Gabriel Jesus z Manchesteru City a Alisson, Roberto Firmino a Fabinho z Liverpoolu.

Fred a Thiago Silva by přitom kromě víkendových utkání v domácí lize přišli také o úterní zápasy svých týmů v Lize mistrů. Manchester United v úterý čeká zápas proti Young Boys Bern, zatímco Chelsea se utká se Zenitem Petrohrad.

FIFA v této záležitosti již kontaktovala britskou fotbalovou asociaci, se kterou také nadále jedná o zrušení zákazu výjimek z karantény při návratu reprezentantů do Anglie.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 09.09. Odpovědět

bude hůř...můžou za tyhle srance poděkovat retardované svoloči co si vybrečela brexit. Smajlík 12

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články