Zpět na » Premier League » Arsenal se zajímá o hvězdy Leicesteru City a Realu Madrid. Na hostování by rád útočníka Chelsea

Premier League - Arsenal se zajímá o hvězdy Leicesteru City a Realu Madrid. Na hostování by rád útočníka Chelsea

Arsenal se zajímá o hvězdy Leicesteru City a Realu Madrid. Na hostování by rád útočníka Chelsea © futaa.com - James Maddison

1

Líbilo se

29.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Arsenal patří během léta k nejaktivnějším anglickým klubům na přestupovém trhu a nic se na tom zřejmě nezmění ani v dalších týdnech. Podle informací televizní stanice Sky jeví Kanonýři zájem o podpis záložníka Leicesteru City Jamese Maddisona, přičemž nadále sledují také situaci kolem Martina Odegaarda z Realu Madrid.

Přestože Arsenal má o Maddisona velký zájem, Leicester nemá v úmyslu svoji oporu prodávat a očekává se, že vzhledem k současným přestupovým cenám by za 24letého anglického reprezentanta požadoval přes 70 milionů liber.

Vedle Maddisona Arsenal sleduje situaci také kolem norského playmakera Realu Madrid Martina Odegaarda. Ten na Emirates Stadium strávil druhou polovinu loňské sezóny na hostování a svými výkony klub zaujal natolik, že by jej rád přivedl nastálo.

Real Madrid ale s hráčem počítá a sám Odegaard je připraven zabojovat o místo v prvním týmu pro příští sezónu. Pokud by se však Odegaard v přípravě neprosadil, mohl by být Real podle některých zpráv ze Španělska vzhledem k jeho smlouvě do roku 2023 otevřen hráčově prodeji.

Kanonýři také nadále tvrdě pracují na příchodu brankáře Sheffieldu United Aarona Ramsdalea, za kterého připravují již třetí nabídku a zajímají se o hostování útočníka Chelsea Tammyho Abrahama.

Výrazně se pak Arsenal blíží podpisu anglického reprezentačního obránce Bena Whitea, jehož příchodu za 50 milionů liber už brání jen lékařská prohlídka.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak určitě půjde z Lesteru, který hraje LM, do Arsenalu, který nehraje nic.

AVSuvorov

Pardon, EL*

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články