Zpět na » Premier League » Manchester United v příštím týdnu údajně ohlásí zisk hvězdného dua obránců z La Ligy

Premier League - Manchester United v příštím týdnu údajně ohlásí zisk hvězdného dua obránců z La Ligy

Manchester United v příštím týdnu údajně ohlásí zisk hvězdného dua obránců z La Ligy © skysports.com - Uvidíme Raphaëla Varana a Kierana Trippiera v drese Rudých ďáblů?

1

Líbilo se

17.07. - BULVÁRNÍK Poté, co deník The Sun přišel se zprávou, že Manchester United stojí před ziskem dvou hvězdných obránců ze španělské La Ligy, ihned se začala přidávat další přední fotbalová média. Posilami mají být stoper Realu Madrid Raphaaeuml;l Varane a pravý obránce městského rivala Realu, Atlética Madrid - Kieran Trippier. Vše má být již dotaženo takřka do konce a klub z Manchesteru je údajně připraven oficiálně ohlásit zisk těchto dvou hráčů v následujícím týdnu.

Jméno stopera Realu Madrid bylo v posledních týdnech již několikrát skloňováno s přestupem do Manchesteru United. Poté, co Sergio Ramos odešel po dlouhých letech jako volný hráč z Realu Madrid do francouzského velkoklubu Paris Saint-Germain, měl údajně prezident Bílého baletu Florentino Peréz přehodnotit svůj váhavý postoj a začít tak konkrétně naslouchat nabídce Rudých ďáblů. Smlouva, kterou má Varane podepsanou s Realem, totiž končí na konci nadcházející sezóny.

Raphaël Varane

Částka, za jakou má francouzský reprezentant přestoupit, má být údajně v celkové výši okolo 50 milionů liber. Raphaël Varane by tak španělské hlavní město opustil po dlouhých deseti letech.

Druhým hráčem z Madridu, který má být novou posilou, je krajní bek městského rivala Bílého baletu - Atlética Madrid, Kieran Trippier. Ten, dle mnoha zdrojů, jak na Britských ostrovech, tak i ve Španělsku, velmi touží po návratu do Anglie. Trippier přestoupil do madridského klubu před dvěmi sezónami z londýnského Tottenhamu za sumu ve výši 20 milionů liber. V letošní sezóně oslavil mistrovský titul, kdy kromě své nucené pauzy, patřil k základním pilířům sestavy Atlética.

Kieran Trippier

Za pravého obránce má Manchester United zaplatit částku 18 milionů liber a jednání mezi zástupci obou klubů mají být ve finální fázi.

S očekávaným přestupem Jadona Sancha do týmu Rudých ďáblů, by případný zisk těchto dvou obránců, stál klub z Manchesteru celkem již kolem 140 milionů liber.

Příchod Kierana Trippiera by, podle několika britských zdrojů, tak mohl znamenat přeskupení zadních řad United. Pravý bek Aaron Wan-Bissaka by se eventuálně přesunul do nově vzniklé středové obranné stoperské trojice, kterou by tvořil společně s Varanem a Maguirem. Kieran Trippier by pak působil na pravé straně obrany. Gareth Southgate však tohoto anglického obránce v dresu Albionu několikrát využil také na levé straně obrany. Ole Gunnar Solskjaer může mít tak hned několik možností, jak poskládat obranu Rudých ďáblů v nadcházející sezóně.

O možné potenciální síle Manchesteru United po zisku těchto dvou obránců z Madridu, se velmi pozitivně vyjádřila i legenda Arsenalu - Ray Parlour. „Raphaël Varane je špičkový stoper, což nám ukázal i na letošním Euru. Společně s Trippierem by tak byl skvělým podpisem pro Manchester United“ řekl v rozhlasové relaci pro TalkSport. „Všichni víme, co umí Kieran Trippier. Harry Maguire tvořil perfektní stoperskou dvojici s Johnem Stonesem. To samé může tvořit i s Raphaëlem Varanem.“ dodal Parlour.

V následujících dnech uvidíme, jak moc byly tyto zvěsti a spekulace britského tisku pravdivé. Vzhledem však k počtu zdrojů, které o těchto přestupech hovoří, jako o takřka hotové věci, můžeme očekávat opravdu horký týden v klubu Rudých ďáblů.

Sebastian Suba / sportbible.com, talksport.com, thesun.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články