Zpět na » Premier League » Arsenal se svou nabídkou neuspěl. Jeho hlavní cíl jde za rekordních 33 milionů liber do Aston Villy

Premier League - Arsenal se svou nabídkou neuspěl. Jeho hlavní cíl jde za rekordních 33 milionů liber do Aston Villy

Arsenal se svou nabídkou neuspěl. Jeho hlavní cíl jde za rekordních 33 milionů liber do Aston Villy © goodwordnews.com - Emiliano Buendia

1

Líbilo se

06.06. - Aston Villa zvítězila v přímém souboji nabídek nad Arsenalem, když se s Norwichem City dohodla na přestupu argentinského záložníka Emiliana Buendii za 33 milionů liber. 24letý záložník, který měl již podstoupit lékařskou prohlídku v Argentině, bude nejdražším nákupem v historii Aston Villy.

O argentinského středopolaře měl velký zájem také Arsenal, který ale údajně neposlal takovou nabídku, která by Norwich přesvědčila k prodeji své opory a byla odmítnuta.

V souboji dvou klubů z Premier League tak nakonec slavila úspěch Aston Villa, která nabídla za přestup Buendii částku 33 milionů liber, jež se i s bonusy může vyšplhat až na 40 milionů liber.

Buendia byl v poslední sezóně klíčovým hráčem Norwiche, kterému výrazně pomohl k návratu do Premier League a zároveň byl vyhlášen nejlepším hráčem Championship.

Argentinský záložník vytvořil více šancí, než kterýkoli jiný hráč Championship a v sezóně nasbíral 15 gólů a 16 asistencí.

Buendia je v současné době v Argentině, kde se připravuje s reprezentací na turnaj Copa America, stále však čeká na první start v národním týmu, když při páteční remíze 1:1 s Chile dostali šanci jiní.

Za Norwich hrál Buendia od června 2018, kdy do klubu přišel ze španělského Getafe za něco málo přes 1 milion liber. Od té doby vstřelil na Craven Cottage 24 gólů a přidal 42 asistencí.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Craven Cottage není stadion Norwiche ale Fulhamu Smajlík 7

lcomeback

Tvle, raději k Villans než ke Gunners Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

AVSuvorov
BAREVNA - 07.06. Odpovědět

No ty jsi TVL hrdina!!!

BAREVNA

Víťo, hlavně nebeč, 0. Smajlík 13 Smajlík 12

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články