Zpět na » Premier League » West Ham uspěl s odvoláním. Tomáš Souček může hrát

West Ham uspěl s odvoláním. Tomáš Souček může hrát

West Ham uspěl s odvoláním. Tomáš Souček může hrát © skysports.com, fotbalportal.cz - Tomáš Souček může hrát

0

Líbilo se

08.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Moc často se to nestává, leč West Hamu se to povedlo. Po kontroverzním vyloučení Tomáše Součka v závěru utkání proti Fulhamu, kdy nešťastně, a hlavně neúmyslně, udeřil loktem do obličeje Aleksandara Mitroviče, se Hammers odvolali a třízápasový distanc mu byl zrušen. Nepřijde tak například o duel s Manchesterem United.

West Ham remizoval v derby s Fulhamem 0:0. Bál se však, že na tři zápasy přijde o Tomáše Součka. Český záložník a stěžejní člen základní sestavy Hammers byl v samotném závěru vyloučen poté, co si hlavní sudí Mike Dean prohlédl na monitoru jeho úder loktem do obličeje Aleksandara Mitroviče. Shledal, že se jednalo o zákrok na červenou kartu.

Ihned po zápase se vyrojily komentáře na podporu Tomáše Součka. On sám uvedl, že Aleksandar Mitrovič souhlasil s názorem, že šlo o nešťastný a neúmyslný moment, který si rozhodně vyloučení nezasloužil.

Tomáši Součkovi hrozil třízápasový distanc. West Ham se odvolal, i když se nestává často, že by klub s tímto návrhem uspěl. Je to podruhé za poslední čtyři dny, co FA zrušila červenou kartu, kterou udělil Mike Dean. V tom prvním případě šlo o vyloučení Jana Bednareka ze Southamptonu proti Manchesteru United.

Tomáš Souček tak nepřijde o utkání v FA Cupu proti Manchesteru United a v lize proti Sheffieldu United a Tottenhamu. Je opravdu hodně šťastný.

„Mám radost, že moje červená karta proti Fulhamu byla zrušena. Schválně jsem se na to díval - odehrál jsem bez červené karty zatím celou svou kariéru, přes 200 zápasů. Těším se, že týmu pomůžu v důležitých zápasech tenhle týden! Děkuji všem za vaši podporu!“, napsal Souček na twitteru.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články