Zpět na » Premier League » Nadějný stoper míří z Chelsea na hostování do AC Milán. Součástí je opce na přestup ve výši 25 milionů liber

Premier League - Nadějný stoper míří z Chelsea na hostování do AC Milán. Součástí je opce na přestup ve výši 25 milionů liber

Nadějný stoper míří z Chelsea na hostování do AC Milán. Součástí je opce na přestup ve výši 25 milionů liber © SkySports.com - Fikayo Tomori

0

Líbilo se

18.01. - AC Milán se výrazně přiblížil dohodě s Chelsea ohledně hostování talentovaného stopera Fikaya Tomoriho s opcí na trvalý přestup ve výši 25 milionů liber. Italský velkoklub měl původně zájem o obránce Štrasburku Mohameda Simakana, jeho příchodu na San Siro ale zabránilo zranění, vyžadující chirurgický zákrok.

Tomori je považován za jednoho z nejtalentovanějších obránců v kádru Chelsea, od svého debutu v prvním týmu v květnu 2016 ale za Blues odehrál pouhých 27 utkání ve všech soutěžích.

Anglický reprezentační bek strávil čas na hostováních v Brightonu, Hullu a Derby a nyní jej čeká další v podobě AC Milán, který bude mít zároveň i šanci podepsat hráče natrvalo za 25 milionů liber.

Manažer Chelsea Frank Lampard připustil, že Tomori dostane v lednu možnost odejít na hostování do klubu, kde bude mít větší šanci prorazit do sestavy. Anglický stoper byl s odchodem ze Stamford Bridge spojován už v létě, Lampard se ale rozhodl jej udržet kvůli nejisté budoucnosti Antonia Rudigera.

AC Milán o jeho příchodu přitom začal jednat jen kvůli zranění svého prioritního přestupového cíle Mohameda Simakana ze Štrasburku. Jeho přesun na San Siro zhatilo zranění, které si vyžádá operaci a přibližně dva měsíce mimo hru.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tscar - 18.01. Odpovědět

De Polobůh a Salah, to jsem tak nějak pochopil
Ale tohle teda nechápu ani málo ...

Tscar
Wazz - 18.01. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz

Skvělé. Chelsea opět pouští kvalitního hráče. Nechápu

Zdenek1307
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články