Zpět na » Premier League » Christian Eriksen se chce vrátit do Premier League. Do kterého klubu má namířeno?

Premier League - Christian Eriksen se chce vrátit do Premier League. Do kterého klubu má namířeno?

Christian Eriksen se chce vrátit do Premier League. Do kterého klubu má namířeno? © newsbreak.com - Christian Eriksen

0

Líbilo se

17.01. - Christian Eriksen má zájem o návrat do Tottenhamu Hotspur, který je podle televizní stanice Sky Sports připraven přivést dánského záložníka zpět do klubu na hostování z Interu Milán. Dánský reprezentant zamířil do Interu před necelými 12 měsíci, v Itálii se ale neprosadil a dostal svolení hledat si nový klub.

Od Eriksena si v Interu Milán zřejmě slibovali více. Za celý rok za italský velkoklub odehrál jen 39 utkání, z toho pouze do 13 zasáhl jen v letošní sezóně, navíc s hrozivou statistikou nula gólů a asistencí.

Italský celek je tak připraven se dánského reprezentanta vzdát, byť zatím pouze dočasně. Klub si údajně představuje, že jej do konce sezóny pošle na hostování, aby před jeho letním prodejem zvýšil hráčovu tržní hodnotu.

A velkým zájemcem o Eriksenovo hostování má být jeho bývalý klub Tottenham Hotspur, kde se kreativní záložník během svého působení vypracoval v jednu z opor týmu.

„Antonio Conte k tomu již hodně řekl. Mohu dodat jen to, že hráče rozhodně nemusíme nutit, aby zůstal, když klub požádá o odchod,“ řekl výkonný ředitel Interu Giuseppe Marotta.

„Až dosud jsme od Eriksena neobdrželi žádnou žádost o přestup, ale ve správný čas musíme najít vhodné řešení.“

Eriksen je v poslední době spojován hlavně s přestupem do West Hamu United, zájem o hráče ale jeví také jeho bývalý kouč z Tottenhamu Mauricio Pochettino, jenž momentálně vede PSG.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

no pozeral som niektorejeho zapasi v taliansku a slabotka riadna...necudujem sa ze nehrava ..nech sa vrati do PL tam bol hviezda

cica310584
Reklama
Reklama
Nejnovější články