Zpět na » Premier League » Arsenal se přidal k Juventusu do hry o nového Thierryho Henryho ze Slavie Praha

Premier League - Arsenal se přidal k Juventusu do hry o nového Thierryho Henryho ze Slavie Praha

Arsenal se přidal k Juventusu do hry o nového Thierryho Henryho ze Slavie Praha © thescottishsun.co.uk - Abdallah Sima

1

Líbilo se

19.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Arsenal údajně bedlivě sleduje pokrok křídelního útočníka Slavie Praha Abdallaha Simy, který již dostal přezdívku nový Thierry Henry. Teprve devatenáctiletý Senegalec ve své premiérové sezóně v dospělém fotbale nastřílel 13 gólů v 18 utkáních a svými výkony si řekl o pozornost evropských velkoklubů.

Podle deníku The Express se nově přidal do hry o Simu Arsenal, který tak následuje Juventus, jehož skauti již sledují výkony objevu Slavie Praha.

Prezident českého mistra Jaroslav Tvrdík přiznal, že jeho klub již měl na stole nabídku za devatenáctiletý talent z velké evropské ligy na 10 milionů eur (263 milionů korun), kterou ale odmítl a požaduje neuvěřitelných 50 milionů liber.

Podle deníku Express sice skauti Arsenalu a Juventusu patří mezi mnoho klubů, které mají Simu v hledáčku, to však zdaleka neznamená, že v lednu přijdou s konkrétní nabídkou pro Slavii.

Simu by však v Premier League rád viděl jiný bývalý hráč Slavie Praha Tomáš Souček, který již patří mezi opory West Hamu United a v jeho případě se dokonce spekuluje o zájmu Bayernu Mnichov.

"Musím prozradit, že lidé ve West Hamu i média o něm vědí. Byl bych samozřejmě rád, kdyby přišel další hráč ze Slavie, ale to je ještě daleko. Je to pořád mladý hráč, který musí na sobě pracovat a ještě něco ukázat. Ale spousta lidí už o něm ví a vnímají ho. To je jenom dobře pro něj,“ řekl Souček pro ČT Sport.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Vít Sedlák / Teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 20.12. Odpovědět

Koukám, že FP už je mnohem víc otravných reklam,než-li aktuálních článků.

DeviI
Bluesa - 19.12. Odpovědět

Bayern Smajlík 5

Bluesa
Cornero - 19.12. Odpovědět

Kimmich už má stažené půlky Smajlík 2

Cornero

Všichni si z toho dělají srandu jenom proto, že je Souček čech, kdyby byl jiné národnosti tak se nad tím nikdo ani nepozastaví

Tomguncz27
Související odkazy
Nejnovější články