Zpět na » Premier League » Rekordní posila je v Arsenalu nespokojena. Co se Nicolasi Pepemu nelíbí?

Rekordní posila je v Arsenalu nespokojena. Co se Nicolasi Pepemu nelíbí?

Rekordní posila je v Arsenalu nespokojena. Co se Nicolasi Pepemu nelíbí? © futaa.com - Nicolas Pepe

1

Líbilo se

11.11. - Křídelní útočník Arsenalu Nicolas Pepe přiznal, že není spokojen s nedostatkem času na hřišti pod vedením manažera Mikela Artety. Arsenal přivedl 25letého útočníka minulý rok za rekordních 72 milionů liber, v nové sezóně ale nastoupil Pepe v základní sestavě v Premier League pouze jednou.

Arsenal od reprezentanta Pobřeží Slonoviny hodně očekával, když jej před rokem podepisoval za závratných 72 milionů liber z francouzského Lille, jenže 25letý Pepe zatím představy klubu nenaplnil.

Bývalý útočník Lille ani v letošní sezóně nepatří do základní sestavy Arsenalu, za který pouze jednou nastoupil v Premier League od začátku a příležitosti dostává spíše v pohárových zápasech.

Za klub od svého rekordního přestupu z Lille v roce 2019 odehrál celkem 54 zápasů, ve kterých vstřelil pouze 11 gólů.

„Mým cílem je hráč častěji. Mít o něco více herního času,“ svěřil se Pepe francouzskému kanálu Canal Plus.

„Hráč, který hraje, je šťastný. Mým cílem je hrát trochu víc, abych znovu našel úsměv. Arteta po mně chce, abych se během 90 minut stoprocentně soustředil. Poté ale v tréninku vidím, že další víkend budu zase jen náhradníkem.“

„Ale trenér se mnou mluví a má asistenty, kteří tu pro mě vždy jsou. Ale pro každého hráče je samozřejmě frustrující být na lavičce.“

Manažer Arsenalu Mikel Arteta nedávno přiznal, že Pepe potřebuje předvádět konzistentní výkony, aby mohl začít hráč častěji.

„Role super-náhradníka? Trenér dělá rozhodnutí. Je na mně, abych mu ukázal, že takovou roli pro něj nemám,“ řekl Arteta.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články