Zpět na » Premier League » Jürgen Klopp: Zranění Fabinha je to poslední, co jsme potřebovali

Jürgen Klopp: Zranění Fabinha je to poslední, co jsme potřebovali

Jürgen Klopp: Zranění Fabinha je to poslední, co jsme potřebovali © skysports.com, fotbalportal.cz - Klopp a Fabinho

0

Líbilo se

28.10. - Liverpool sice vítězně zvládl i své druhé vystoupení v tomto ročníku Ligy mistrů, když doma zdolal dánský Midtjylland 2:0. Jenomže Jürgen Klopp má další vrásky navíc. Zranil se totiž Fabinho, který nahradil na postu stopera Virgila van Dijka. Ten bude scházet celou sezónu. Německý kouč tak musí vymýšlet další řešení.

Po zranění Virgila van Dijka, který je po operaci a vynechá celou sezónu, musí Jürgen Klopp řešit obsazení pozice stopera. Nasazoval tam univerzála Fabinha, který na tomto postu hrál velmi dobře. Jenomže tento plán dostal velmi záhy zásadní trhlinu.

V úterním utkání Ligy mistrů proti Midtjyllandu opět hrál na postu pravého stopera Fabinho, ale už po 30 minutách musel ze hřiště kvůli zranění. Podle zpráv po utkání to vypadá na zranění podkolení šlachy. Během středečního dopoledne by měl být diagnostika upřesněna.

Německý lodivod Liverpoolu je z toho samozřejmě nešťastný.

„Je to přesně to poslední, co jsme potřebovali. Co k tomu říct? Vím, že Fabinho cítil bolest v zadním stehenním svalu. To není dobré. Nebyla to velká bolest, ale na této pozici musíte často chodit do sprintu.“

„Uvidíme. Uděláme ráno sken a pak budeme vědět víc. Ale samozřejmě, že to není dobré.“

Fabinho nastupoval ve dvojici s Joem Gomezem. Proti Midtjyllandu jej na zbývajících 60 minut nahradil devatenáctiletý Rhys Williams, který minulou sezónu strávil na hostování v Kidderminster Harries v 6. nejvyšší soutěži.

Kromě Williamse by mohl ještě Jürgen Klopp ještě ukázat na Nathaniela Phillipse nebo sedmnáctiletého Billyho Koumetia.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články