Zpět na » Premier League » Ross Barkley odchází z Chelsea na hostování do Aston Villy

Premier League - Ross Barkley odchází z Chelsea na hostování do Aston Villy

Ross Barkley odchází z Chelsea na hostování do Aston Villy © twitter.com, fotbalportal.cz - Barkley jde hostovat do Aston Villy

2

Líbilo se

30.09. - V plánech Franka Lamparda zřejmě nefiguruje a potřebuje hrát víc. I proto Ross Barkley, který přišel do Chelsea na začátku roku 2018, míří na roční hostování do Aston Villy. Všechny strany jsou již na všem dohodnuty. Anglický reprezentant je pátou letní posilou Villans. Před ním získali Ollieho Watkinse, Bertranda Traorého, Emiliana Martineze a Mattyho Cashe.

Před nedávnem proběhly zprávy o tom, že Aston Villa touží získat jednoho ze záložníků Chelsea. Měla políčeno na Rosse Barkleyho, nebo Rubena Loftus-Cheeka. Oba mít nemohla. Nakonec se dohodla s prvním jmenovaným.

Ross Barkley bude v Aston Ville hostovat po celou tuto sezónu. V Chelsea působí od ledna 2018. V minulé sezóně naskočil do 21 ligových utkání a vstřelil 1 gól. Frank Lampard upřednostňuje jiné hráče, a navíc si pořídil velké množství nových posil.

„Hráč Rossových kvalit je pro náš klub skutečně skvělým tahem. Jsem si jistý, že se mu tady bude dařit a náš tým vylepší,“ uvedl k jeho příchodu Dean Smith, manažer Villans.

Aston Villa má za sebou dobrý start do nového ročníku. Vyhrála všechny čtyři dosavadní utkání. Zatím se jí tedy nadmíru daří. Ross Barkley může přispět k dalším dobrým výsledkům.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
balmain - 30.09. Odpovědět

Výrazně si polepšil.

balmain
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články