Zpět na » Premier League » Uli Hoeness: Thiago se zjevně dohodl s Liverpoolem nebo Manchesterem United. Teď nás budou vydírat

Uli Hoeness: Thiago se zjevně dohodl s Liverpoolem nebo Manchesterem United. Teď nás budou vydírat

Uli Hoeness: Thiago se zjevně dohodl s Liverpoolem nebo Manchesterem United. Teď nás budou vydírat © express.co.uk - Thiago Alcantara

2

Líbilo se

13.09. - Thiago Alcantara se zjevně dohodl s Liverpoolem, Manchesterem United nebo dokonce oběma kluby, myslí si bývalý prezident Bayernu Mnichov Uli Hoeness. Španělský záložník Bayernu Mnichov je předmětem zájmu obou anglických velkoklubů a údajně trvá na svém odchodu z Allianz Areny, kde má smlouvu do konce příští sezóny.

Devětadvacetiletý playmaker už začal odpočítávat poslední rok své smlouvy v Bayernu Mnichov, který nechce nechat bývalého záložníka Barcelony odejít, přestože o něj za rok může přijít bez náhrady.

Už delší dobu se spekuluje, že po sedmi letech v Bavorsku by se španělský reprezentant nebránil novému dobrodružství a láká jej angažmá v Premier League, kde o něj stojí hlavně Liverpool a Manchester United.

Úřadující mistři Premier League vidí Thiaga Alcantaru jako možného nástupce Georginia Wijnalduma, který je silně spojován s Barcelonou, i když podle slov manažera Jürgena Kloppa má nizozemský reprezentant zájem pokračovat na Anfield Road.

S podpisem Thiaga je spojován také další anglický gigant Manchester United, navzdory tomu, že teprve nedávno podepsat Donnyho van de Beeka a ve svém kádru má i Paula Pogbu, Bruna Fernandese nebo Nemanju Matiče.

Podle nyní již bývalého prezidenta Bayernu Mnichov Uli Hoenesse je pravděpodobné, že se Thiago dohodl na angažmá v některém z těchto dvou klubů, soudíc na základě toho, že odmítl možnost zůstat v Německu.

„Je to složitá situace. Nedávno jsme se dohodli na nové čtyřleté smlouvě. O několik dní později řekl, že chce novou výzvu, což je naprosto v pořádku,“ prozradil Hoeness.

„Myslím si, že se zjevně dohodl s Liverpoolem, Manchesterem United nebo oběma kluby. Nyní oba kluby blafují a Bayern Mnichov nikdo z nich oficiálně nekontaktoval.“

„Snaží se nás vydírat tím, že počkají do posledního týdne, kdy předloží nízkou nabídku. V takovém případě si Bayern musí položit otázku, zda s tím bude souhlasit, nebo řekne hráči, že musí zůstat.“

Pokud Bayern Mnichov Thiagovi nedovolí během léta odejít, bude se španělský reprezentant v lednu moci dohodnout s kterýmkoli evropským klubem na letním přestupu, přičemž Bayern o něj přijde bez náhrady.

Kam dál?

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Nejnovější články