Zpět na » Premier League » Dean Henderson podepsal s United šestiletý kontrakt. Zabojuje o pozici brankářské jedničky

Premier League - Dean Henderson podepsal s United šestiletý kontrakt. Zabojuje o pozici brankářské jedničky

Dean Henderson podepsal s United šestiletý kontrakt. Zabojuje o pozici brankářské jedničky © skysports.com, fotbalportal.cz - Dean Henderson

2

Líbilo se

26.08. - Mělo o něj zájem hned sedm klubů z Premier League. Vypadá to ale, že Dean Henderson se v přípravě na novou sezónu popere s Davidem de Geou o post brankářské jedničky Manchesteru United. Nadějný anglický gólman, který dvě předchozí sezóny strávil na úspěšném hostování v Sheffieldu United, podepsal s klubem z Old Trafford šestiletou smlouvu.

Ve středu bylo potvrzeno, že třiadvacetiletý Dean Henderson svou budoucnost nadále spojí s Manchesterem United. Vedení anglického klubu se s ním dohodlo na uzavření nového šestiletého kontraktu. Ten Hendersonovi vynese 120 000 liber týdně a udělá z něj jednoho z nejlépe placených gólmanů světa.

Už také dostal pozvánku do dospělé anglické reprezentace. Neočekává se, že by měl na nadcházející sezónu odejít na hostování, i když je o ně obrovský zájem. Měl by v přípravě zabojovat o to, aby z prostoru mezi třemi tyčemi vytlačil Davida de Geu, který v posledních měsících chyboval až příliš často.

„V United jsou úžasní brankáři. Jsou tady tři gólmani na top úrovni. Těším se na práci s nimi. Důvěra klubu a manažera, kterou mi dokazují díky tomuto kontraktu, pro mě hodně znamená. Budu pokračovat ve svém progresu.“

„Dám do toho všechno a budu každý den pracovat co nejlépe na tom, abych mohl za tento úžasný klub nastoupit do tolika zápasů, do kolika to jen bude možné. Těším se také na své spoluhráče v anglické reprezentaci a pak na přípravu na novou sezónu,“ uvedl Dean Henderson k podpisu své smlouvy s United.

fsseg(zdroj: skysports.com)

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 27.08. Odpovědět

Tak se mi zdá, že tohle bude pro Romera konečná.

Eidur

Nu, tak Romero se přesune na post trojky, Matěj Kovář jde na hostování a Lee Grant končí. Ještě je tu alternativa přestupu do Leeds, což by ale mohl být u fanoušků v anglii trochu problém řekl bych.

prasident
Eidur - 27.08. Odpovědět

Ví se, kolik Romero bere? Aby to nebyl zbytečně drahý luxus mít takovou trojku. Nehledě na to, že má kvality být jedničkou v nadprůměrném klubu.

Eidur

£70,000-a-week

prasident
F4BRE - 27.08. Odpovědět

K dispozici 3 brankáři, kteří by mohli dělat jedničky .. Příjemný starosti

F4BRE

....tělocvikář Ralphík z něho udělá do půl roku podprůměrného znechuceného lenocha jako z pogby Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Kuzma - 26.08. Odpovědět

Paráda Smajlík 7

Kuzma
Kuzma - 26.08. Odpovědět

A teď nějakou posilu Ede !

Kuzma

Přesně tak, super zpráva.A teď by to chtělo posílit mužstvo Smajlík 1

Rudejdablik

Dean je výborná posila!! Takovej Lampard musí skřípat zuby, že ho odmítl na úkor Olého. Smajlík 2 Smajlík 2

prasident
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články