Zpět na » Premier League » Chelsea má v hledáčku dalšího hráče. S Evertonem zabojuje o levého obránce Realu Madrid

Premier League - Chelsea má v hledáčku dalšího hráče. S Evertonem zabojuje o levého obránce Realu Madrid

Chelsea má v hledáčku dalšího hráče. S Evertonem zabojuje o levého obránce Realu Madrid © express.co.uk - Frank Lampard

2

Líbilo se

03.08. - VIDEO Jednou z letních priorit Chelsea je příchod nového levého obránce, a ačkoli se nejčastěji spekulovalo o podpisu Bena Chilwella z Leicesteru City, kvůli hráčově vysoké ceně se Blues zaměřili na jiný cíl. Podle informací televizní stanice Sky se Chelsea připojila k Evertonu a připravuje nabídku za nejlepšího levého obránce La Ligy.

Stejně jako u Evertonu, i Chelsea nově uvízl v hledáčku levý bek Realu Madrid Sergio Reguilon. Toffees už minulý týden nabídli za produkt akademie Bílého baletu 18 milionů liber a očekává se, že Chelsea v nejbližších dnech jeho nabídku ještě trumfne.

Reguilon má za sebou nesmírně vydařenou sezónu na hostování v dresu Sevilly, které skvělými výkony přispěl ke čtvrtému místu tabulky a kvalifikaci do Ligy mistrů. Za své výkony byl Reguilon zvolen nejlepším levým obráncem La Ligy.

Zájem Chelsea zpochybňuje možnost příchodu Chilwella. Oba kluby jsou na hony vzdáleny představám o hráčově ceně, přičemž Leicester nadále trvá na tom, že anglického reprezentanta neprodá za méně než 80 milionů liber.

Frank Lampard chce v létě posílit post levého obránce, kde jej během poslední sezóny nepřesvědčili Marcos Alonso ani Emerson Palmieri a na seznamu má hned několik potenciálních cílů včetně Reguilona.

Real Madrid si sice Reguilona vysoce cení, ale momentálně má post levého obránce dobře obsazen a naopak potřebuje získat finanční prostředky až ve výši 200 milionů liber na pokrytí ztrát.

Vedle zkušeného Marcela může Real Madrid využít na postu levého beka také Ferlanda Mendyho, jenž má za sebou působivou sezónu na Santiagu Bernabeu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 03.08. Odpovědět

..... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13 Smajlík 13 Smajlík 13 no money no funny no..franta brzopleš už musí šetřit.. L .. O .. L Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13

Wazz

Zalezi, jestli letos urveme Ligu mistru. Pokud ano, mel by dorazit M. Greenwood, Regulion a Skriniar.

barbossaCFC
Wazz - 04.08. Odpovědět

ty tvoje predikce ve stylu hvězdné brány mě vždcky zlepší ranní kafe v práci dík.... jinak nic proti Skirinarovi, ale v PL by hořel jak papír...

Wazz

A to jsi vzal kde tyto 3 jmena jako? Smajlík 3

BlueFor16years
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články