Zpět na » Premier League » McCarthy bude na Aston Villu připraven

Premier League - McCarthy bude na Aston Villu připraven

McCarthy bude na Aston Villu připraven © soccerway.com - Jihoafrický útočník se raduje po vstřeleném gólu do sítě Boltonu.

0

Líbilo se

27.11. - Benni McCarthy, letošní nejlepší střelec Blackburnu Rovers by měl být oproti původním předpokladům připraven již na středeční dohrávku 2. kola proti Aston Ville. McCarthy si poranil stehno během nedělního utkání na Craven Cottage, kde Rovers remizovali 2:2.

McCarthy se už ve 3. minutě potkal v souboji s Dejan Stefanovičem, což po tvrdém zákroku srbského stopera odneslo jeho stehno. Jihoafrický útočník tak musel být vystřídán Jasonem Robertsem a podle původní reakce samotného McCarthym to s ním nevypadlo příliš dobře.

Střelec 29 reprezentačních gólů se však v zápětí dal do kupy a bude moct svému týmu pomoci v středeční dohrávce proti Villans. Oba dva týmy mimochodem dělí jen jediný bod, proto McCarthyho rychlý návrat jistě potěšil manažera Blackburnu Marka Hughese.

Velšskému kouči budou k dispozici i Matt Derbyshire, který si taktéž vyléčil stehenní sval, v neděli vykartovaný David Dunn a Roque Santa Cruz. Ten se vrací po reprezentačních povinnostech.

Kam dál?

Ondřej Voska / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
holts end - 30.11. Odpovědět

natrhnem londýnskejm wankerům prdel. sme v laufu. můj tip 2:1

naštěstí to nebylo nic vážného... všichni uzdravení se vrací, tým bude konečně kompletní...

C. Fabregas
Nejnovější články