Zpět na » Premier League » Matteo Guendouzi šel v Arsenalu na kobereček. Mikel Arteta odmítl potvrdit, že v klubu zůstane

Premier League - Matteo Guendouzi šel v Arsenalu na kobereček. Mikel Arteta odmítl potvrdit, že v klubu zůstane

Matteo Guendouzi šel v Arsenalu na kobereček. Mikel Arteta odmítl potvrdit, že v klubu zůstane © express.co.uk - Matteo Guendouzi

0

Líbilo se

28.06. - VIDEO Manažer Arsenalu Mikel Arteta odmítl potvrdit, že záložník Matteo Guendouzi bude na Emirates Stadium působit i v příští sezóně poté, co se francouzský středopolař zúčastnil interního disciplinárního řízení za svoje chování v zápase proti Brightonu a byl vyřazen z týmu pro zápas se Southamptonem.

Guendouzi šel na kobereček za své nezřízené chování při nedávné prohře 2:1 s Brightonem, kdy měl po konci zápasu urážet hráče soupeře a vyvolal konflikt s Nealem Maupayem.

Francouzský záložník, pro kterého to nebyl první prohřešek v barvách Arsenalu, byl následně vyřazen z týmu a nezúčastnil se vítězného utkání proti Southamptonu.

To samozřejmě okamžitě vyvolalo spekulace o další budoucnosti Guendouziho na Emirates Stadium, ke kterým se na tiskové konferenci musel vyjadřovat i Mikel Arteta.

„Jak jsem včera řekl na tiskové konferenci, bez ohledu na to, jaké vnitřní záležitosti řešíme, se s nimi vypořádáme soukromě. Nebudu nic z toho zveřejňovat,“ uvedl Arteta.

„Se všemi hráči, kteří tu jsou, nadále počítám. Pokud chtějí naskočit na loď, jsou tu více než vítáni. Jsem tu, abych všem pomohl zlepšit se individuálně i kolektivně, to je moje práce.“

Guendouzi nastoupil od příchodu Artety na lavičku Arsenalu k pouhým čtyřem zápasům Premier League v základní sestavě, přestože od svého příchodu na Emirates v roce 2018 patřil pod bývalým koučem Unaiem Emerym mezi stálice v týmu.

Pokud by se Arsenal rozhodl hráče zbavit, což údajně není na pořadu dne, neměl by Guendouzi o nápadníky nouzi. Už dříve se spekulovalo o zájmu Interu, Manchesteru United, Juventusu a dokonce i Barceloně či Realu Madrid.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ten kluk by měl bejt spíš hokejista...

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články