Zpět na » Premier League » Náhrada za Paula Pogbu? Manchester United si ji vyhlédl v Bayernu Mnichov

Náhrada za Paula Pogbu? Manchester United si ji vyhlédl v Bayernu Mnichov

Náhrada za Paula Pogbu? Manchester United si ji vyhlédl v Bayernu Mnichov © express.co.uk - Corentin Tolisso

1

Líbilo se

17.05. - Manchester United údajně začal pracovat na podpisu záložníka Bayernu Mnichov Corentina Tolissa. Francouzský středopolař působí v Bavorsku už třetí sezónu od svého příchodu z Olympique Lyon, po příchodu nového trenéra Hansiho Flicka ale vypadl ze základní sestavy Bayernu a zvažuje odchod do vysněné Premier League.

Tolisso přišel do Bayernu před třemi lety z francouzského Lyonu za 37 milionů liber a dlouho patřil mezi klíčové postavy týmu. Jméno si získal také na mistrovství světa 2018, kdy přispěl Francii ke slavnému titulu.

Jenže letošní sezóna ho v nejlepší formě nezastihla, za bavorský velkoklub odehrál pouze 13 utkání, z toho sedm v základní sestavě a pod vedením nového kouče Hansiho Flicka většinou vysedává jen na lavičce náhradníků.

Není proto vyloučeno, že si v létě bude hledat nový klub, čemuž by mohl být nakloněn i samotný Bayern, jenž bude shánět finanční prostředky na příchod nových posil v čele s Leroyem Saném z Manchesteru City.

O Tolissa měl už v lednu zájem Manchester United a nyní se podle deníku The Express vrací do hry. Vzhledem k nejisté budoucnosti Paula Pogby má manažer Ole Gunnar Solskjaer na seznamu několik jeho případných nástupců a Tolisso má být mezi nimi hodně vysoko.

United však nejsou jediným klubem, který francouzského záložníka sleduje. Zájem mají i Inter Milán, Juventus, Neapol nebo Atlétiko Madrid.

Kam dál?

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Nejnovější články