Zpět na » Premier League » Timo Werner je připraven přestoupit do Liverpoolu, pokud bude zaplacena výstupní klauzule

Premier League - Timo Werner je připraven přestoupit do Liverpoolu, pokud bude zaplacena výstupní klauzule

Timo Werner je připraven přestoupit do Liverpoolu, pokud bude zaplacena výstupní klauzule © goal.com, fotbalportal.cz - Timo Werner

1

Líbilo se

23.04. - Není to zdaleka poprvé, kdy je Timo Werner spojován s Liverpoolem. On sám se vyjádřil, že je velmi potěšen zájmem tohoto anglického klubu. Je to pro něj čest. Vypadá to, že se podle informací stanice Sky Sports blíží jeho přesun na Anfield. Timo Werner je tomu nakloněn. Zbývá pouze zaplatit výstupní klauzuli, která má výši 52 miliónů liber.

Liverpool ale musí jednat rychle. Platnost této výstupní klauzule totiž vyprší už 15. června. Pak bude Tima Wernera mnohem složitější získat. Tato klauzule byla vložena do nového kontraktu pro Tima Wernera, který podepsal loni v létě.

Lipsko tak rychle reagovalo na zájem Bayernu Mnichov, který chtěl Tima Wernea koupit za 30 miliónů eur. Mnichovský gigant má o tohoto útočníka, který by mohl nahradit Roberta Lewandowskiho, stále eminentní zájem.

Vypadá to ale, že Timo Wener, zejména dle jeho vlastních slov, je nakloněn Liverpoolu. O Jürgenu Kloppovi prohlásil, že je to nejlepší trenér na světě a také, že by mu styl Reds náramně vyhovoval.

V této sezóně nastřílel ve všech soutěžích dohromady 27 gólů a pomohl německému klubu do čtvrtfinále Ligy mistrů.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

pro live by to byl dobry kauf. ale dokud neni nic podepsano, tak je to stale jen spekulace. ale pral bych mu to. on by sedel live a live zas jemu

HyperioN

Jenom tam né sakra, ať jde jinam Smajlík 1

Rudejdablik

United majú Ighala.

Trufalino
DeviI - 24.04. Odpovědět

Nemáme! Není náš!

DeviI

Má větší hodnotu než je výkupní klauzule, takže není na co čekat

Tomguncz9
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články