Zpět na » Premier League » Nečekaný zvrat, Chris Smalling se zřejmě vrátí z AS Řím do Manchesteru United. Využije Arsenal své šance?

Premier League - Nečekaný zvrat, Chris Smalling se zřejmě vrátí z AS Řím do Manchesteru United. Využije Arsenal své šance?

Nečekaný zvrat, Chris Smalling se zřejmě vrátí z AS Řím do Manchesteru United. Využije Arsenal své šance? © express.co.uk - Chris Smalling

2

Líbilo se

13.04. - VIDEO Obránce Manchesteru United Chris Smalling se zřejmě poměrně nečekaně vrátí v létě po konci svého hostování v AS Řím na Old Trafford. Přestože se očekávalo, že Smalling po úspěšném hostování zůstane natrvalo v Římě, klub zatím nesehnal potřebné finanční prostředky a možná tak přijde šance pro jiného zájemce v podobě Arsenalu.

Třicetiletý anglický reprezentant má za sebou povedené hostování na Stadio Olimpico a očekávalo se, že AS Řím si hráče ponechá i po konci jeho hostování z Manchesteru United.

Italský klub vedl jednání s United o možné dohodě ve výši 25 milionů liber, podle deníku The Sun jsou ale rozhovory na pokraji kolapsu.

Řím nemá údajně kvůli finančním ztrátám zapříčiněným pandemií koronaviru dostatek finančních prostředků na uzavření přestupu, a pokud se mu nepodaří prodat některou z hvězd týmu, Smalling se zřejmě vrátí na Old Trafford.

Víme, že Chris by rád zůstal a na stole je dohoda, která vyhovuje všem stranám,“ prozradil zdroj pro deník The Sun. „Finanční realita je bohužel velmi odlišná. Řím musí nyní zvážit různé možnosti.“

Vývoj situace by mohl nahrát do karet Arsenalu, který patří mezi zájemce o Smallinga. Manažer Arsenalu Mikel Arteta se chystá v létě posílit obranu týmu a bývalý hráč Fulhamu je jedním z těch, které má na seznamu potenciálních posil.

Manažer United Ole Gunnar Solskjaer nabídl loni Smallingovi možnost odejít na hostování poté, co se rozhodl, že v základní sestavě dá šanci Harrymu Maguireovi a Victoru Lindelofovi a na tom zřejmě nehodlá nic měnit ani pro příští ročník.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 13.04. Odpovědět

Do Arsenalu za 30 ! Smajlík 7

Kuzma
Wazz - 14.04. Odpovědět

za 60 Lingard... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Wazz - 14.04. Odpovědět

*plus

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články