Zpět na » Premier League » Přestupové novinky z Manchesteru United: Jedna hvězda potvrdila přestup, kolem druhé jsou nejasnosti

Přestupové novinky z Manchesteru United: Jedna hvězda potvrdila přestup, kolem druhé jsou nejasnosti

Přestupové novinky z Manchesteru United: Jedna hvězda potvrdila přestup, kolem druhé jsou nejasnosti © FotbalPortal.cz -

4

Líbilo se

14.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Přestupové spekulace plní největší prostor stránek novin v této nepříjemné době, kdy byl chod fotbalové sezóny ochromen z důvodu šíření nákazy COVID-19. Probírají se různé potencionální operace a my se teď můžeme probrat těmi, jež se v posledních hodinách zmiňovaly v souvislosti s Manchesterem United.

Harry Kane

Útočník Tottenhamu je poslední dobou velmi spojován s přestupem do Manchesteru United. Deník Daily Mail dokonce napsal, že v létě dojde na rekordní přestup za 200 milionů liber, jelikož Kohouti potřebují naplnit kasu kvůli finanční krizi způsobené koronavirem. Naproti tomu v Evening Standard uvádí, že Spurs svého útočníka prodat za žádnou cenu během tohoto léta nechtějí...

Jadon Sancho

Dalším jménem o němž se mluví ve spojitosti s přestupem na Old Trafford je pochopitelně Jadon Sancho. Ten podle britských médií naznačil, že během nadcházejícího přestupového okna skutečně skončí v dresu Rudých ďáblů. Z čeho tak novináři usuzují? Z možná úplně nevinné indície, z živého vysílání útočníka Dortmundu na Instagramu. Jeden fanoušek ho vyzval, aby se napil vody, pokud přestoupí do United. A Sancho se usmál a skutečně se napil.

Diego Godín

Opět se v tisku objevují i spekulace o možném příchodu uruguayského stopera Diega Godína o něhož se zajímá i Tottenham. Ostřílený zadák přitom teprve před rokem přišel do Interu Milán z Atlética Madrid. Zde si ovšem nedokázal vybojovat pevné místo v základní sestavě.

James Rodríguez

Deník Daily Express přinesl informaci o tom, že United zapředli rozhovor s proslulým portugalským agentem Jorgem Mendesem o potencionálním přesunu kolumbijského záložníka Jamese Rodrígueze z Realu Madrid. Přestupová suma by se mohla pohybovat kolem 35 milionů liber.

Joe Rodon

Mezi hráči, jejichž budoucnost je spojována s Manchesterem United, se objevuje aktuálně i 22letý obránce Swansea Joe Rodon. Ten je mnohými experty srovnáván se současným fotbalistou konkurenčních City Johnem Stonesem.

Marc Jurado

Vedení Manchesteru se mělo prostřednictvím emailu dotazovat u Barcelony na mladého talentovaného fotbalistu Marca Jurada. 16leté křídlo je označováno za top fotbalistu jeho věkové kategorie. Barcelona si chce ale hráče pojistit a nabídnout mu profesionální smlouvu.

Dayot Upamecano

Server Sky Sports uvedl, že o 21letého obránce Lipska Dayota Upamecana se zajímá Manchester United a také konkurenční Manchester City. Talentovaný francouzský fotbalista ale vzbudil obdiv u celé řady klubů, včetně Tottenhamu, Realu Madrid či Bayernu. Již dříve se o koupi hráče snažil Arsenal. Cena Upamecana je odhadována na 55 milionů liber.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Nejnovější články