Zpět na » Premier League » Liverpool a Arsenal mezi šesti top kluby, které sledují vycházející stoperskou hvězdu Frankfurtu

Liverpool a Arsenal mezi šesti top kluby, které sledují vycházející stoperskou hvězdu Frankfurtu

Liverpool a Arsenal mezi šesti top kluby, které sledují vycházející stoperskou hvězdu Frankfurtu © transfermarkt.fr - Evan Ndicka

0

Líbilo se

22.03. - Liverpool a Arsenal patří podle informací televizní stanice Sky mezi kluby, které po celou sezónu sledovaly obránce Eintrachtu Frankfurt Evana Ndicku. O francouzského reprezentanta do 21 let, který je jedním z omezeného počtu slibných levonohých středních obránců, však hlásí zájem také Valencia, Sevilla, AC Milán nebo Inter Milán.

Arsenal má zdá se stejně jako mnoho dalších klubů velký zájem o příchod talentovaného levonového středního obránce, kterých je v dnešním fotbale jako šafránu.

Kanonýři sice už v lednu přivedli na hostování s opcí na případný přestup středního obránce Pabla Mariho z brazilského Flamenga, který stejně jako Ndicka hraje levou nohou, ale zatím nejsou rozhodnuti, zda jej v létě podepíšou natrvalo.

V hledáčku má Ndicku také Liverpool, který hledá nového stopera kvůli nejistotě ohledně budoucnosti Dejana Lovrena, jenž v této sezóně odehrál pouhých devět zápasů Premier League.

Teprve dvacetiletý Ndicka odehrál v letošní sezóně za bundesligový klub 14 utkání v základní sestavě a do jednoho nastoupil jako náhradník. V poslední době byl také nasazován na postu levého obránce, kde nastoupil například v zápasech Evropské ligy proti Salcburku nebo Basileji.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články