Zpět na » Premier League » Majitelka West Hamu naštvala fanoušky Liverpoolu. Chce je připravit o titul

Premier League - Majitelka West Hamu naštvala fanoušky Liverpoolu. Chce je připravit o titul

Majitelka West Hamu naštvala fanoušky Liverpoolu. Chce je připravit o titul © teamtalk.com - Karren Brady

0

Líbilo se

15.03. - Spolumajiteka West Hamu United Karren Bradyová nahněvala velkou část fanoušků Liverpoolu poté, co navrhla, aby byla současná sezóna Premier League anulována, čímž by The Reds připravila o mistrovský titul. Liverpool mohl už příští týden zpečetit zisk anglického titulu, nyní mu ale vážně hrozí, že o něj kvůli pandemii koronaviru přijde.

Stejně jako celý svět, i ten fotbalový zasáhla pandemie koronaviru, která zastavila většinu sportovních událostí, včetně fotbalových soutěží a zatím není vůbec jisté, zda ještě bude možné sezónu dohrát.

K situaci se vyjádřila také spolumajitelka West Hamu Karren Bradyová, která navrhla, aby byla letošní sezóna předčasně ukončena a prohlášena za neplatnou.

„Protože jsou ovlivněny zápasy jak v Premier League, tak v EFL, jedinou spravedlivou a rozumnou věcí je prohlásit celou sezónu za neplatnou,“ napsala Bradyová pro The Sun.

Tím si ale proti sobě poštvala velkou část fanoušků Liverpoolu. Jejich klubu totiž chyběly poslední tři body k zisku prvního mistrovského titulu v Premier League po třech desetiletích.

Liverpool před přerušením soutěže držel působivý 25bodový náskok před druhým týmem tabulky Manchesterem City a už devět kol před koncem letošní sezóny mohl slavit zisk titulu.

Není proto divu, že fanoušci Liverpoolu na sociálních sítích zuřivě reagovali na návrh Bradyové, přičemž většina z nich poukazovala na fakt, že její West Ham se před přerušením soutěže držel mimo sestupovou zónu jen díky brankovému rozdílu.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

naprosto v poradku

barbossaCFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články