Zpět na » Premier League » Inter Milán navýšil nabídku za Christiana Eriksena na 11 milionů liber. Chce i dva hráče Chelsea

Premier League - Inter Milán navýšil nabídku za Christiana Eriksena na 11 milionů liber. Chce i dva hráče Chelsea

Inter Milán navýšil nabídku za Christiana Eriksena na 11 milionů liber. Chce i dva hráče Chelsea © express.co.uk - Christian Eriksen

0

Líbilo se

20.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Inter Milán stupňuje svůj hon na záložníka Tottenhamu Hotspur Christiana Eriksena a za hvězdu Spurs nabídl podle televizní stanice Sky Italy 11 milionů liber a bonusy. Inter se už dříve pokoušel přesvědčit Tottenham k prodeji nabídkou 8,5 milionu liber, klub to ale odmítl s tím, že si Eriksena cení navzdory končícímu kontraktu na dvojnásobek.

Agent dánského záložníka Martin Schoots se měl ve čtvrtek sejít s předsedou Spurs Danielem Levym a společně diskutovali o budoucnosti 27letého playmakera, o kterého jeví velký zájem především Inter Milán.

Schoots se minulý týden sešel se zástupci italského velkoklubu, kteří potvrdili svoji touhu podepsat hráče už během ledna a podle televizní stanice Sky navýšili svoji počáteční nabídku na 11 milionů liber.

Eriksen už minulé léto odmítl prodloužit v Tottenhamu smlouvu a přiznal, že je otevřený odchodu z klubu, k přestupu ale tehdy nedošlo a dánský reprezentant tak musel v Londýně zůstat.

Eriksenovo rozhodnutí nezměnil ani příchod nového manažera Josého Mourinha, který jevil o hráčovo setrvání velký zájem a Eriksen tak od 1. ledna může volně vyjednávat se zahraničními kluby.

Inter vedený bývalým koučem Chelsea Antoniem Contem by ale rád podepsal Eriksena už během ledna, přičemž zájem má také o hráče Chelsea Victora Mosese a Oliviera Girouda.

Inter už minulý týden přivedl z Manchesteru United levého beka Ashleyho Younga za 1,3 milionu liber a společně s novými posilami by rád zabojoval s Juventusem o zisk mistrovského titulu Serie A.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články