Zpět na » Premier League » Jadon Sancho střídal už po 36 minutách. Rodí se přestupová šance pro Manchester United?

Premier League - Jadon Sancho střídal už po 36 minutách. Rodí se přestupová šance pro Manchester United?

Jadon Sancho střídal už po 36 minutách. Rodí se přestupová šance pro Manchester United? © express.co.uk - Jadon Sancho

3

10.11. - Další nevydařený zápas má za sebou hvězda Borussie Dortmund Jadon Sancho, který letos stále hledá svoji fantastickou formu z loňské sezóny. Nic na tom nezměnil ani sobotní zápas proti Bayernu Mnichov, kdy Sancho střídal už po pouhých 36 minutách na hřišti a začínají se objevovat spekulace, že by toho mohl využít Manchester United.

Sancho byl po celé léto spojován s přestupem na Old Trafford, ten ale nakonec padl kvůli vysokým požadavkům Borussie Dortmund, která za svoji hvězdu požadovala nejméně 80 milionů liber.

Anglický reprezentant prožil skvělou loňskou sezónu, během které nasázel v Bundeslize rovnou 12 gólů, a po dobrém vstupu do sezóny nic nenasvědčovalo tomu, že by se na tom mělo letos něco měnit.

Jenže Sancho se v poslední době trápí, na gól v dresu Dortmundu čeká už deset zápasů a několikrát dokonce vypadl i ze sestavy.

Tam se sice vrátil pro sledované utkání proti Bayernu Mnichov, jenže odehrál pouhých 36 minut, než jej kouč Lucien Favre, jehož tým zápas prohrál 4:0, ze hřiště stáhl.

Na otázku, zda Sancha vystřídal kvůli zdravotnímu problému, Favre po zápase odpověděl: „Ne. Prostě jen nebyl dostatečně dobrý.“

„Posledních pár dní byl zraněný a nemohl s námi trénovat. Včera se k tréninku vrátil, ale jak jste mohli dneska vidět, nehrál dostatečně dobře. Nebylo v tom zranění.“

Okamžitě se tak vyrojily spekulace ohledně jeho možného lednového odchodu do Manchesteru United, který má o Sancha dlouhodobý zájem. United mají po 11 kolech nové sezóny pouhých 13 bodů a v lednu chtějí tým posílit.

Více informací o Manchester United naleznete zde.