Zpět na » Premier League » Tammy Abraham: Těším se na Liverpool. Vybijeme si na něm hněv z prohry s Valencií

Premier League - Tammy Abraham: Těším se na Liverpool. Vybijeme si na něm hněv z prohry s Valencií

Tammy Abraham: Těším se na Liverpool. Vybijeme si na něm hněv z prohry s Valencií © skysports.com, fotbalportal.cz - Tammy Abraham

4

Líbilo se

19.09. - Vstup do tohoto ročníku Ligy mistrů jim vůbec nevyšel podle představ. Na domácí půdě Chelsea překvapivě podlehla Valencii 0:1. Ross Barkley v závěru utkání neproměnil pokutový kop. Tammy Abraham, současná útočná hvězdička Blues, se neprosadil. Říká, že se už ale těší na víkendový velký duel proti Liverpoolu a hodlá si na něm vybít zlost z prohry se španělským soupeřem.

Postupně se propracovává na pozici útočníka číslo jedna. Tammy Abraham se v létě vrátil z hostování v Aston Ville, které pomohl k postupu do Premier League. Nasázel za ni v 37 utkáních 25 branek. Frank Lampard jej však chtěl mít u sebe v Chelsea.

Věřilo se, že mladému útočníkovi dá šanci. Také se tak hned od úvodu sezóny stalo. Tammy Abraham zatím důvěru splácí tím nejlepším možným způsobem. Během pěti kol nastřílel už 7 branek. Naposledy skolil hattrickem Wolves. Společně s Agüerem vede tabulku ligových střelců.

Ovšem v Champions League se proti Valencii neprosadil. I proto Chelsea doma padla 0:1. Alespoň srovnat mohl Ross Barkley, ale penaltu neproměnil.

Teď už se Chelsea plně soustředí na nedělní velký duel proti vedoucímu Liverpoolu, který zatím neztratil ani bod, ale v Lize mistrů také klopýtl na půdě Neapole. Abraham si hodlá vylít zlost.

„V neděli to bude velký test charakteru. Můžeme proti Liverpoolu použít hněv, který v nás je po prohře s Valencií. Můžeme si to vybít na nich.“

„Bude to velký zápas. Oba týmy si půjdou pro výhru. My budeme chtít odčinit prohru s Valencií.“

„Ještě tu porážku vydýcháváme, ale ještě nám zbývá pět zápasů. Musíme je vyhrát.“

„V sezóně vás ale potká spousta vzestupů a pádů. Musíme se dívat dopředu a už se v tom více nerýpat.“

Dokáže se jednadvacetiletý Angličan prosadit proti pevné defenzivě Liverpoolu?

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články