Zpět na » Premier League » Manchester United potřebuje víc záložníků, říká Ryan Giggs

Manchester United potřebuje víc záložníků, říká Ryan Giggs

Manchester United potřebuje víc záložníků, říká Ryan Giggs © bleacherreport.com, fotbalportal.cz - Ryan Giggs

4

Líbilo se

11.08. - Ole Gunnar Solskjaer si přes léto přivedl dvě posily do obrany v podobě Harryho Maguirea a Aarona Wan-Bissaky. K tomu na křídlo mladého Daniela Jamese. Ale do středu pole nikoho. Navíc stále hrozí odchod Paula Pogby. Ryan Giggs se domnívá, že tady může mít Manchester United problém. Podle něj je v klubu nedostatek záložníků.

Paul Pogba, na kterém by znovu měla stát hra Manchesteru United, během léta prohlásil, že chce novou výzvu. Stále se mluví o zájmu Realu Madrid a ve hře má být i možný návrat do Juventusu. Los Blancos poslali nabídku ve výši 27,6 miliónu liber a k tomu Jamese Rodrigueze. To bylo ještě před uzavřením přestupového okna v Anglii.

Nicméně francouzský záložník stále může odejít. Španělské i italské kluby mohou i nadále nakupovat. Ovšem Manchester United už by za něj nemohl přivést náhradu. Po sezóně odešel také Ander Herrera zdarma do Paris Saint-Germain. V lednu zamířil do Číny Marouane Fellaini.

Do středu pole tak má Ole Gunnar Solskjaer kromě Pogby ještě Nemanju Matiče, Juana Matu, Scotta McTominaye, Freda, Tahitha Chonga a Andrease Pereiru.

Ryan Giggs Manchester United varoval, že má nedostatek záložníků.

„Myslím si, že potřebujeme ještě několik záložníků.“

„Pokud odejde Paul Pogba, pak můžeme mluvit o změně kultury, ale samozřejmě také potřebujeme kvalitu.“

„Možná se vám to nebude líbit, ale pokud přijde neděle nebo další týden a Paul Pogba nebude v záloze a my budeme mít záložníky, které nyní máme k dispozici, pak to nebude dobré.“

„Vidím to jako problém. Budou nám scházet výškové parametry i kvalita.“

Manchester United startuje sezónu nedělním domácím duelem proti Chelsea. Bude se také muset obejít bez Romelua Lukakua, který přestoupil od Interu Milán.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články