Zpět na » Premier League » Coutinho nepřijde. Tottenham tak dál pracuje na příchodech Dybaly a Lo Celsa

Premier League - Coutinho nepřijde. Tottenham tak dál pracuje na příchodech Dybaly a Lo Celsa

Coutinho nepřijde. Tottenham tak dál pracuje na příchodech Dybaly a Lo Celsa © dailystar.co.uk, fotbalportal.cz - Dybala snad, Coutinho určitě ne

0

Líbilo se

07.08. - Jeden velký příchod padl. Philippe Coutinho nebude v nové sezóně oblékat dres Tottenhamu. Kohouti jej chtěli získat na roční hostování. Jenomže to se nezamlouvalo Barceloně, ani samotnému hráči. V londýnském klubu aktuálně panuje velký frmol. Touží dotáhnout přestup Paula Dybaly z Juventusu a také Giovaniho Lo Celsa z Betisu Sevilla. A co Bruno Fernandes?

Hektický je závěr přestupového období především pro Tottenham. Ten touží na poslední chvíli získat do svého kádru hvězdné posily. Určitě nepřijde Philippe Coutinho. Ten měl dorazit na roční hostování z Barcelony.

Jenomže tento transfer padl. Sám brazilský reprezentant chtěl odejít na trvalý přestup. To preferuje i Barcelona, která za něj požadovala částku okolo 80 miliónů liber. Podle zdrojů stanice Sky Sports si s Philippem Coutinhem volal i Mauricio Pochettino. K dohodě nedošlo.

I proto se Tottenham nyní soustředí především na získání Paula Dybaly. Už souhlasil s přestupovou částkou ve výši 64,4 miliónu liber. Je potřeba se ale dohodnout s hráčem na osobních podmínkách. Právě na nich selhal jeho přestup do Manchesteru United.

Avšak proslýchá se, že pro Paula Dybalu byl problém také v tom, že Manchester United nebude hrát v nové sezóně Ligu mistrů. Té by se v Tottenhamu dočkal. Vždyť Spurs jsou letošními finalisty Champions League.

Dále Kohouti poslali do Betisu Sevilla novou nabídku na Giovanniho Lo Celsa. O něj také velmi stojí. Nejnovější nabídka má hodnotu 55,5 miliónu liber. Ale bude to španělskému klubu stačit? Má údajně chtít částku až o 10 miliónů liber vyšší.

Stejně tak se Tottenham pokouší vyjednávat o přestupu Bruna Fernandese ze Sportingu Lisabon. Čas plyne velmi rychle. Pro anglické kluby se letní přestupové období uzavře už zítra v 17.00 anglického času.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články