Zpět na » Premier League » Arsenal zpět ve hře. Za obránce Celticu nabízí už 25 milionů liber

Arsenal zpět ve hře. Za obránce Celticu nabízí už 25 milionů liber

Arsenal zpět ve hře. Za obránce Celticu nabízí už 25 milionů liber © express.co.uk - Kieran Tierney

0

Líbilo se

14.07. - Arsenal poslal vylepšenou nabídku ve výši 25 milionů liber za levého obránce Celticu Kierana Tierneyho. Kanonýři se pokoušeli podepsat skotského reprezentanta už před třemi týdny, Celtic ale tehdy jejich úvodní nabídku ve výši 15 milionů liber smetl ze stolu.

Přestože už se zdálo, že Arsenal vzdal podpis krajního beka Celticu, o kterého jeví zájem také italská Neapol, vrátil se nyní do hry s druhou nabídkou a čeká na odpověď skotského celku.

Dvaadvacetiletý skotský reprezentant má v Celticu smlouvu do roku 2023, loni ale kvůli problémům s kýlou odehrál pouhých 21 utkání, jinak patřil mezi klíčové hráče týmu Neila Lennona.

Ten na začátku tohoto týdně připustil, že je potřeba zúžit kádr a klub během léta opustilo už osm hráčů, včetně Mikaela Lustiga a Dedrycka Boyaty.

Arsenal se netají svým cílem získat během léta posily do obrany, zvláště poté, co s klubem odmítl odcestovat na předsezónní turné kapitán Laurent Koscielny.

Vedle Tierneyho jedná Arsenal také o podpisu talentovaného francouzského stopera Williama Saliby ze Saint Etienne, jenže do hry se na poslední chvíli vložil Tottenham Hotspur a stále tak není jisté, zda Kanonýři svoji vysněnou posilu získají.

S Tottenhamem navíc bojuje také o záložníka Realu Madrid Daniho Ceballose, kterého by rád Arsenal přivedl na hostování.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články