Zpět na » Premier League » Frank Lampard po prvním zápase: Musíme zlepšit především kondici

Premier League - Frank Lampard po prvním zápase: Musíme zlepšit především kondici

Frank Lampard po prvním zápase: Musíme zlepšit především kondici © skysports.com, fotbalportal.cz - Frank Lampard

1

11.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Má za sebou první duel na lavičce Chelsea. Frank Lampard vedl Blues v úvodním přípravném utkání proti irským Bohemians. Zápas skončil remízou 1:1, za londýnský klub se gólově prosadil Michy Batshuayi. Nový manažer Chelsea přiznal, že se svým mužstvem nyní musí hodně zapracovat především na fyzické kondici. Hráče Blues zřejmě čeká perná letní příprava.

V hlavním městě Irska odehrála Chelsea svůj první zápas letní přípravy. Poprvé ji vedl Frank Lampard. Chelsea se v Dublinu utkala s Bohemians. Frank Lampard během devadesáti minut použil všech 22 hráčů.

Úvodní jedenáctku Chelsea tvořili tito hráči: Caballero - Kenedy, Guehi, Azpilicueta, Sterling - Ampadu, Drinkwater - Palmer, Gallagher, Pedro - Batshuayi. Tedy v rozestavení 4 - 2 - 3 - 1.

Skóre otevřel už v 8. minutě Michy Batshuayi, když se k němu odrazil míč po zblokované střele Kenedyho.

Do druhého poločasu poslal Frank Lampard na hřiště tuto novou jedenáctku: Cumming - Zappacosta, Chalobah, Zouma, Maatsen - Baker, Bakayoko - Piazo, Gilmour, Brown - Ugbo. Ve shodném rozestavení.

Tato sestava čisté konto neudržela. V 89. minutě na konečných 1:1 vyrovnal šestadvacetiletý Eric Molloy.

Frank Lampard po utkání přiznal, že největším problémem byla pro jeho tým kondice.

„Kondice byla rozhodně naším největším problémem. Tvrdě jsme na tom pracovali, dokonce i dnes ráno.“

„Kondice by byla vždy problémem, když hrajete proti týmu, který je v polovině sezóny. Určitě jsme se dostali až na hranu našich sil. Čím rychleji to zlepšíme, tím to pro nás bude lepší.“

„Chceme se v naší hře dostat na určitou úroveň kondice i intenzity.“

Anglický lodivod Chelsea si svůj premiérový zápas užil.

„Užil jsem si to, líbilo se mi to. Měli jsme tady velkou podporu. Pro nás to byl těžký zápas. Jsme tady jen pár dní. Ale jsem spokojen s tím, jak jsme se s tím popasovali. Jsem spokojen s přístupem hráčů.“

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.