Zpět na » Premier League » Manchester United má velký zájem o hvězdu Sportingu. Ten chce více než 50 milionů liber

Manchester United má velký zájem o hvězdu Sportingu. Ten chce více než 50 milionů liber

Manchester United má velký zájem o hvězdu Sportingu. Ten chce více než 50 milionů liber © express.co.uk - Bruno Fernandes

5

Líbilo se

03.07. - VIDEO Manchester United získal během léta už dvě nové posily a další nemusí být daleko. Podle informací televizní stanice Sky chce Ole Gunnar Solskjaer rozšířit své možnosti ve středu pole po odchodech Marouana Fellainiho a Andera Herrery a vyhlédl si záložníka Sportingu Bruna Fernandese.

Podle zdrojů z Portugalska odcestoval hráčův agent včera do Anglie, kde by měl projednávat případný přestup Bruna Fernandese do Premier League. Sporting nechce hráči stát v cestě, ale doufá, že za prodej své hvězdy vyinkasuje více než 50 milionů liber.

Fernandes podepsal minulé léto v portugalském klubu novou pětiletou smlouvu s netradiční doložkou. Hráč má ve smlouvě výkupní klauzuli na 31 milionů liber, ovšem v případě, že ji některý klub aktivuje a Sporting jej odmítne prodat, zaplatí hráči jako kompenzaci 4,5 milionu liber.

Sportovní ředitel Sportingu Frederico Varandas přiznal, že s Fernandesem mluvil o jeho budoucnosti a doufá, že jakákoliv dohoda bude nejdražším prodejem v historii klubu.

Fernandes má za sebou skvělou sezónu, ve které vstřelil 32 gólů a na dalších 18 nahrál v 53 odehraných zápasech. Vedle Fernandese jeví United zájem také o záložníka Newcastlu United Seana Longstaffa.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články