Zpět na » Premier League » Manchester United se s Crystal Palace dohodl na přestupové částce za Aarona Wan-Bissaku

Premier League - Manchester United se s Crystal Palace dohodl na přestupové částce za Aarona Wan-Bissaku

Manchester United se s Crystal Palace dohodl na přestupové částce za Aarona Wan-Bissaku © skysports.com, fotbalportal.cz - Aaron Wan-Bissaka

5

Líbilo se

27.06. - Red Devils už jsou velmi blízko získání druhé letní posily. Po Danielu Jamesovi ze Swansea se jedná o dalšího mladého talentovaného hráče. Tentokrát jde o vyztužení obranných řad. Vedení United souhlasilo s přestupovou částkou za Aarona Wan-Bissaku z Crystal Palace. Ta by měla mít výši 50 miliónů liber.

Ve středu už se Aaron Wan-Bissaka dostavil do Manchesteru United, aby podstoupil první část lékařské prohlídky a dořešil osobní podmínky celého kontraktu. Vše ještě dosud nebylo oficiálně zpečetěno, ale je to na dobré cestě.

Jednadvacetiletý obránce bude Rudé ďábly stát 45 miliónů plus dalších 5 miliónů je obsaženo v různých dodatcích. Ty závisí na počtu odehraných zápasů.

Očekává se, že Aaron Wan-Bissaka podepíše stejně jako Daniel James dlouhodobou smlouvu. Měl by se stát druhou posilou Ole Gunnara Solskjaera.

Anglický reprezentant do 21 let by se tak měl stát pátou nejdražší akvizicí v historii Manchesteru United. Po Paulu Pogbovi (89 miliónů liber), Romelu Lukakuovi (76 miliónů liber), Ángelu Di Maríovi (59,7 miliónů liber) a Fredovi (52 miliónů liber).

Předchozí nabídky Manchesteru United byly odmítnuty. Aaron Wan-Bissaka by měl být náhradou za Antonia Valenciu na pravý kraj obrany.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

fulvacock
Kuzma - 27.06. Odpovědět

No, zatím to Edovi strašně dlouho trvá. To je tak, když chce všechno dělat sám. Teď by se měl urychlit příchod Bruna a ujasnit si, kterého stopera vlastně chceme. Očividně se k nám nikdo vyloženě nehrne, tak aby byl alespoň někdo k mání.
Trochu mě zaráží, že jsme si nechali ujít Felixe, který nakonec zakotví u Atlétika, ze které teď každý utíká. Škoda, tohle mohl být náš nákup století. Smajlík 11

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články