Zpět na » Premier League » O Dejana Lovrena se zajímá AC Milán

Premier League - O Dejana Lovrena se zajímá AC Milán

O Dejana Lovrena se zajímá AC Milán © skysports.com, fotbalportal.cz - Dejan Lovren

0

Líbilo se

12.06. - V uplynulé sezóně, i kvůli zraněním, neodehrál v dresu Liverpoolu příliš mnoho zápasů. Spíše se Dejan Lovren poněkud ocitl na vedlejší koleji. V Premier League nastoupil v základní sestavě pouze jedenáctkrát. V Champions League posbíral 3 starty. Herní vytížení devětadvacetiletého chorvatského stopera jistě není takové, jaké by sám očekával. Proto může dojít v létě ke změně.

S Liverpoolem má Dejan Lovren smlouvu až do roku 2021. Loni v létě si s chorvatskou reprezentací zahrál finále mistrovství světa proti Francii. Prohlašoval o sobě, že patří mezi nejlepší střední obránce na světě.

Jenomže uplynulá sezóna pro něj nebyla až tak slavná. Provázela ho zranění. Když byl zdravý, konkurence v Liverpoolu byla pro něj až příliš silná.

Jasnou jedničkou je mezi stopery Reds Virgil van Dijk. Ovšem před Lovrena se dostali i Joel Matip a Joe Gomez. V Premier League odehrál od začátku pouze 11 zápasů. Dejan Lovren, kterému brzy bude třicet let, jistě chce nastupovat mnohem častěji.

I proto je hře jeho letní odchod z Anfieldu. Velmi se o něj zajímá AC Milán. Italský klub, ve kterém skončil hlavní kouč Gennaro Gattuso, ještě sice neposlal oficiální nabídku, ale Lovren je jedním z jeho letních cílů.

Z Liverpoolu už jistě odejdou Alberto Moreno a Daniel Sturridge. Tým je konzistentní, proto se nedají očekávat nějaké divoké letní příchody.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
nitibar - 14.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

nitibar
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články