Zpět na » Premier League » Manchester United chce technického ředitele, ale přestupová politika se nezmění

Premier League - Manchester United chce technického ředitele, ale přestupová politika se nezmění

Manchester United chce technického ředitele, ale přestupová politika se nezmění © skysports.com, fotbalportal.cz - Ed Woodward

1

Líbilo se

12.06. - Slavný klub z Old Trafford hledá cestu zpět na vrchol. Chystají se určité změny. Momentálně Manchester United shání technického ředitele, ovšem je vysoce nepravděpodobné, že by se jeho příchodem změnila přestupová politika anglického klubu. Alespoň ne pro toto léto. Nejvíce se dosud mluvilo o Riu Ferdinandovi. Zatím však tato role obsazena není.

Očekávalo se, že k jednání o novém technickém řediteli dojde velmi brzy, aby mohla být nová postava ve vedení Manchesteru United součástí plánů klubu do budoucna už toto léto, kdy se očekávají velké změny v hráčském kádru.

Ovšem zatím není ani náznak toho, že by snad nová tvář mohla výrazněji promlouvat do přestupové politiky Manchesteru United už toto léto.

S touto pozicí zatím byli nejvíce spojováni dva bývalí hráči Red Devils, a to Rio Ferdinand a Darren Fletcher. Je ale velmi nejasné, jakou roli a jaké odpovědnosti budou mít kandidáti.

United nebudou postupovat podle tradičních protokolů spojených s jinými kluby, které zaměstnávají technické ředitele. V těchto klubech je technický ředitel spojkou mezi vedením a týmem. Má vysoké pravomoci a mnohdy je jeho vliv širší než vliv manažera.

Současné struktuře klubu šéfuje Ed Woodward. Ten je veden jako výkonný místopředseda. Pak je tady malý tým poradců, který pracuje společně s Ole Gunnarem Solskjaerem a jeho asistentem Mikem Phelanem na tom, aby určili potenciální příchody a také rozhodují o výdajích.

Během tohoto léta by měl být kladen důraz na příchod mladých domácích talentů.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
nitibar - 14.06. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

nitibar

Hnus p*čo hnus. Ten krpatý hajzl nerozumí vůbec ničemu kromě peněz a jsou mu úplně u prdele fanoušci ,výsledky i herní projev. Dva měsíce z5 jsem psal ,že pokud neodejde Pogba ,Ligard nebo Martial nebudu se na to dívat. Myslím ,že si od United odpočinu na hodně dlouho ,bo evidentně tyhle přeceňované líné hovna tam budou dělat ostudu dalších pár let..

AVSuvorov

Pokud tam bude Woodward tak 6 misto je max ceho tento klub muze dosahnout.

BeckhamKakaZidane
Kuzma - 12.06. Odpovědět

Tak to se toho v United moc k lepšímu nezmění ! Ed to hraje na sílu peněz a na uspokojení svého ega.
Smajlík 11 Smajlík 11 Smajlík 11

Kuzma
Cornero - 12.06. Odpovědět

technickej reditel ma byt neco jako sportovni reditel? Moc mi nedava smysl ten termin..technicky reditel se stara o efektivitu procesu, modernizace , technicke zazemi..to asi Rio tezko bude delat

Cornero
Eidur - 13.06. Odpovědět

To je něco, čemu taky úplně nerozumím. Ono to ve fotbale asi bude trochu jiná pozice, než v běžném životě. Nebo je to jen chyba překladu Smajlík 1

Eidur
F4BRE - 13.06. Odpovědět

Je to funkce technical director. To znamená, že jaksi stanovuješ nabo navrhuješ long-term strategii klubu takže vlastně doporučuješ mladý kluky, který by nějak zapadali do strategie klubu ...

F4BRE

Ale on je CEO, ne technickej ředitel, pokud se nepletu..?

NoIscoNoDisco
Eidur - 13.06. Odpovědět

Woodward je CEO. Ferdinand by měl nastoupit na pozici technického ředitele, což si myslím, že je nesmyl, protože na to nemá kvalifikaci, znalosti, zkušenost. Dávalo by právě smysl, kdyby nastoupil jako sportovní ředitel. To je to, nad čím se s Cornerem pozastavujeme.

Eidur

Jo tak, už chápu, já myslel, že se bavíte o Woodwardovi.

NoIscoNoDisco
Wazz - 12.06. Odpovědět

prekticky je potřeba kdokoli kdo bude další páka na Woodwarda...ale Rio by byl asi nejvíc ..ten se umí ozvat..

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články