Zpět na » Premier League » José Mourinho: Manchester United má problémy s hráči, organizací i s ambicemi

Premier League - José Mourinho: Manchester United má problémy s hráči, organizací i s ambicemi

José Mourinho: Manchester United má problémy s hráči, organizací i s ambicemi © skysports.com, fotbalportal.cz - José Mourinho

7

Líbilo se

16.05. - Zatím je stále bez angažmá. Jeho dosud posledním působištěm zůstává Manchester United, kde skončil v prosinci minulého roku. Hlavním důvodem byl nejhorší start Red Devils do sezóny za posledních 28 let. Měl velké problémy s Paulem Pogbou, ovšem tvrdí, že francouzský záložník za jeho odchodem z Old Trafford nestál. José Mourinho vidí v Manchesteru United velké problémy.

Portugalský kouč José Mourinho bude navždy zapsán jako první manažer, který s Manchesterem United vyhrál Evropskou ligu. Jenomže pro klub formátu Red Devils to není úplně nejzářivější počin. Mnohem horší pro něj je to, že byl v právě skončené sezóně u nejhoršího vstupu do ročníku za posledních 28 let.

Byl odvolán v prosinci loňského roku. Od té doby čeká na další angažmá. Končit rozhodně nehodlá. Zpočátku to vypadalo, že Ole Gunnar Solskjaer ještě zachrání sezónu, ale měl hrůzný závěr. Manchester United zakončil sezónu bez zisku trofeje a v Premier League skončil až šestý. V příští sezóně bude bez Ligy mistrů.

Během působení Josého Mourinha se propíraly hlavně jeho problémy s Paulem Pogbou. Ovšem podle portugalského manažera tohle nebyl důvod jeho odchodu.

„Ne, to určitě ne. Jsou tam problémy. Můžete si představit, že ty problémy jsou s hráči, organizací i s ambicemi.“

„Můžu jen říct, že nemohu říct „ano“, pokud se ptáte na to, zda jediným zodpovědným byl Paul Pogba.“

„K Manchesteru United bych chtěl říct pouze dvě věci. Zaprvé: o té době už toho bylo řečeno spoustu. A zadruhé: ty problémy tam stále jsou.“

V létě čeká Manchester United velké zemětřesení. Kolikáté už? Jak dlouho ještě potrvá, než se Rudí ďáblové vyšplhají zpět na vrchol?

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články