Zpět na » Premier League » José Mourinho plánuje návrat k fotbalu. Oznámil, kdy chce znovu trénovat

Premier League - José Mourinho plánuje návrat k fotbalu. Oznámil, kdy chce znovu trénovat

José Mourinho plánuje návrat k fotbalu. Oznámil, kdy chce znovu trénovat © zimbio.com, fotbalportal.cz - José Mourinho

0

Líbilo se

Včera 08:42 - José Mourinho přiznal, že je připraven vrátit se k fotbalu a do léta si chce najít nový klub. Portugalský manažer je bez práce od prosince 2018, kdy byl propuštěn z Manchesteru United a tvrdí, že od té doby odmítl čtyři nabídky.

„Mám v úmyslu vrátit se do léta k fotbalu, do nového klubu a začít s ním předsezónní přípravu,“ svěřil se Mourinho v rozhovoru pro beIN Sports.

Mourinho, který od vyhazovu z Old Trafford pracoval jak televizní expert, se svěřil, že již odmítl čtyři nabídky a to proto, že čeká na tu správnou výzvu.

„Vím přesně, co nechci. To je důvod, proč jsem již odmítl tři nebo čtyři různé nabídky. Musel jsem říct ne. Vím, co chci, ne co se týče konkrétního klubu, ale povahy práce, dimenze práce.“

Portugalský kouč přiznal, že si užívá přestávku od každodenních činností, zároveň ale již plně pracuje na to, aby byl po svém návratu k práci trenéra připravenější, než kdy dříve.

„Nechybí mi vůbec nic. V tuto chvíli jsem bez práce dva a půl měsíce a už se připravuji na další práci. Není to, jako bych byl na dovolené. Už teď si myslím, že jsem na návrat mnohem lépe připravený.“

Bývalý kouč Manchesteru United, Chelsea, Interu Milán, Porta a Realu Madrid byl spojován s trénováním některého z reprezentačních týmů, to ale sám prakticky vylučuje.

„Myslím si, že práce v národním týmu je hodně specifická. Mám raději každodenní práci, mám rád mnoho soutěží, zápasů a chci zůstat v klubovém fotbale. Ale kdo ví?,“ dodal Mourinho.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pavelprvni - Dnes 13:29 Odpovědět

Ty už můžeš jít trénovat akorát dementy, Moure. Tam se budeš hodit, blbe Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

pavelprvni
Ministr - Včera 12:30 Odpovědět

To je vyhaslej kokot. Ten už skončil.

Ministr
Související odkazy
Nejnovější články