Zpět na » Premier League » Aaron Ramsey kývl na nabídku Juventusu. Z Arsenalu odejde v létě zdarma

Premier League - Aaron Ramsey kývl na nabídku Juventusu. Z Arsenalu odejde v létě zdarma

Aaron Ramsey kývl na nabídku Juventusu. Z Arsenalu odejde v létě zdarma © dreamteamfc.com, fotbalportal.cz - Aaron Ramsey zamíří do Juventusu

1

Líbilo se

10.01. - S největší pravděpodobností je otázka budoucnosti Aarona Ramseyho vyřešena. Podle zdrojů Sky Sports velšský záložník, kterému na konci sezóny vyprší smlouva s Arsenalem, souhlasil s přesunem do Juventusu. K přestupu dojde v létě, a tak nebude muset italský klub zaplatit ani euro. Jarní část sezóny ještě odehraje Aaron Ramsey v dresu Gunners.

Když vyšlo najevo, že Aaron Ramsey nepodepíše nový nabízený kontrakt od Arsenalu, bylo jasné, že se kolem něj začnou množit mnozí zájemci. Získat takovéhoto hráče zdarma je velká věc. Spekulovalo se jen o tom, zda náhodou Ramsey neopustí Emirates Stadium už teď v lednu.

Nakonec k přestupu dojde až v létě, což je logické, protože tak bude moci Aaron Ramsey odejít zdarma. Nakonec si z množství nabídek vybral tu od Juventusu.

Podle zdrojů Sky Sports by mělo dojít k oficiálnímu uzavření dohody po zápase Juventusu v italském Superpoháru proti AC Milán. Tento duel se odehraje příští středu. Měl by podepsat pětiletý kontrakt.

Velšský reprezentant se k Arsenalu připojil z Cardiffu v roce 2008. V Premier League dosud odehrál 252 zápasů a nastřílel 52 gólů.

S Kanonýry vyhrál třikrát FA Cup. Ve dvou finále dal vítězný gól (v roce 2014 proti Hullu a v roce 2017 proti Chelsea). Připojí se k jednomu z nejlepších klubů na světě a také italskému hegemonovi. Juventus má v čele Serie A devítibodový náskok a kráčí si pro osmý titul v řadě.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 10.01. Odpovědět

zadarmo dobrej no Smajlík 2

Wazz
Forte02 - 10.01. Odpovědět

Super, další hráč zadara a dobrej Smajlík 1

Forte02
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články