Zpět na » Premier League » Eden Hazard přiznává: Letní odchod je možný, ale určitě ne do PSG

Premier League - Eden Hazard přiznává: Letní odchod je možný, ale určitě ne do PSG

Eden Hazard přiznává: Letní odchod je možný, ale určitě ne do PSG © skysports.com, fotbalportal.cz - Eden Hazard

5

Líbilo se

26.11. - Už během letošního léta se velmi nahlas hovořilo o tom, že by mohl zamířit do Realu Madrid. I sám Eden Hazard přiznal, že tuto možnost zvažoval. Nakonec ale zůstal na Stamford Bridge. S londýnským klubem má smlouvu ještě na 18 měsíců. Teď odhaluje, že ve hře by mohl být letní přestup. V lednu to klubu určitě neudělá. Vyloučil ale, že by mohl obléct dres Paris Saint-Germain.

Na konci sezóny 2019/2020 vyprší Edenu Hazardovi smlouva s Chelsea. Ovšem není vůbec jisté, že stávající kontrakt dodrží. Největší evropské kluby projevují o belgického reprezentanta velký zájem. Ten ze strany Realu Madrid je známý naprosto všem.

Eden Hazard přišel do Chelsea v roce 2012 z francouzského Lille. Připustil, že v minulosti diskutoval s Paris Saint-Germain o možném přestupu. Teď takový krok ale vylučuje.

„V minulosti jsem byl v kontaktu s Paris Saint-Germain, ale nebyl jsem v pokušení tam zamířit. Kdybych se jednoho dne vrátil do Francie, určitě by to bylo do Lille. Ale v této době není žádná šance na to, že bych zamířil zpět do francouzské ligy.“

Nicméně zatímco Hazard nevidí možnost přestupu do PSG, znovu naznačil, že tato sezóna by mohla být jeho poslední v Chelsea.

Sedmadvacetileté křídlo může v současné době opustit klub zdarma na konci sezóny 2019/2020, což znamená, že Blues mohou být nuceni prodat jej předtím, pokud se rozhodne nepodepsat novou dohodu.

Zatímco dal jasně najevo, že v lednu neodejde, Hazard řekl:

„V červnu mi bude zbývat do konce smlouvy jeden rok. Pokud neprodloužím smlouvu, je letní odchod z Chelsea možný.“

„Určitě neodejdu už teď v lednu. Neudělal bych to klubu, neudělal bych to fanouškům.

„Během léta ale je to možné. Ovšem je také možné, že strávím zbytek své kariéry v Chelsea.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Eden je spicka o tom zadna.ale nenahraditelny neni.za jeho prodej by mohl prijit jiny kvalitni hrac.no uvidime.hlavni je ze prodlouzil pan superstar Kante.myslim ze je pro nas dulezitejsi nez eden.i kdy Stamford Bridge je Garden of Eden Smajlík 4

BlueFor16years
vrana17 - 26.11. Odpovědět

Nikam nepůjdeš. Začneš hrát jak Ronaldo každý zápas a vyhrajem všechno (všechny soutěže). Tá serie nás tížila, je u konce ted je čas na to Chelsea ..........

vrana17
Wazz - 30.11. Odpovědět

zas dobrý tvl Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz

V Chelsea mu to sedí když by odešel tak jediná možnost je Real protože nikdo jiný nepřipadá v úvahu podle mě prodlouží a zůstane v Chelsea. I když nikdy nevíš co se stane.

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články