Zpět na » Premier League » Kovačič už je na lékařských testech v Chelsea. Dotahuje se jeho hostování, které má být součástí transferu Courtoise

Kovačič už je na lékařských testech v Chelsea. Dotahuje se jeho hostování, které má být součástí transferu Courtoise

Kovačič už je na lékařských testech v Chelsea. Dotahuje se jeho hostování, které má být součástí transferu Courtoise © skysports.com, fotbalportal.cz - Kovačič míří do Chelsea

7

Líbilo se

08.08. - Čerstvý vicemistr světa hledá únikovou cestu z lavičky Realu Madrid a je již takřka jisté, že povede do Londýna. Mateo Kovačič slavil s Chorvaty zisk historického stříbra na světovém šampionátu v Rusku. Po návratu ke klubovým povinnostem začal řešit svou budoucnost. Míří na hostování do Chelsea. V anglickém klubu jej čeká zdravotní prohlídka a během dneška by měl být tento transfer dotažen.

Vše by mělo souviset s očekávaným přestupem Thibauta Courtoise z Chelsea do Realu Madrid. Belgický brankář odmítá s londýnským klubem trénovat a chystá se na návrat do hlavního města Španělska.

Real Madrid nabídl Chelsea 35 miliónů liber a k tomu Matea Kovačiče na hostování. Podle zdrojů SkySports by se měl celý transfer dokončit nejpozději zítra, kdy se v Premier League uzavírá letní přestupové okno.

Mateo Kovačič dnes podstupuje lékařskou prohlídku v Chelsea. Thibaut Courtois už měl dostat od Blues povolení k tomu, aby mohl odletět do Madridu a vše zdárně dotáhnout.

Chystá se také brankářská náhrada za Courtoise. Tou by měl být gólman Kepa z Bilbaa.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články