Zpět na » Premier League » Maurizio Sarri se rozhodl stát se nástupcem Antonia Conteho v Chelsea, tvrdí prezident Neapole

Maurizio Sarri se rozhodl stát se nástupcem Antonia Conteho v Chelsea, tvrdí prezident Neapole

Maurizio Sarri se rozhodl stát se nástupcem Antonia Conteho v Chelsea, tvrdí prezident Neapole © express.co.uk, fotbalportal.cz - Maurizio Sarri

2

Líbilo se

11.07. - Londýnská Chelsea by měla být velmi blízko uzavření dohody s Mauriziem Sarrim. Ten by měl nahradit svého krajana Antonia Conteho. Alespoň to tvrdí Aurelio De Laurentiis, prezident Neapole. Sarri je stále pod smlouvou právě v Neapoli. Ta už přitom oficiálně potvrdila příchod Carla Ancelottiho. I Antonio Conte je pořád oficiálně hlavním manažerem Blues a zahájil s nimi i přípravu.

Aurelio De Laurentiis, prezident Neapole, během středy oznámil, že Maurizio Sarri by se měl velmi záhy stát novým manažerem Chelsea.

„Sarri má velmi blízko k tomu, aby se stal novým trenérem Chelsea. Mí právníci momentálně komunikují s jeho právníky, aby se vše dořešilo a uzavřelo.“

Prezident italského klubu už před několika týdny odhalil nového kouče Neapole. Na lavičce Partenopei bude působit Carlo Ancelotti, který s klubem uzavřel kontrakt na tři roky. Sarri je přitom stále pod smlouvou.

Maurizio Sarri má přijít na Stamford Bridge velmi brzy. Hlavním manažerem Chelsea je přitom stále Antonio Conte. Londýnský celek zahájil v pondělí předsezónní letní přípravu a Conte byl přítomen s celým svým štábem. Stále má platný kontrakt na příštích 12 měsíců, který mu zaručuje 9 miliónů liber ročně.

Chelsea zatím ještě přes léto nikoho nekoupila. Čeká se právě na příchod Maurizia Sarriho. S ním by měly souviset příchody Golovina a Ruganiho.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články