Zpět na » Premier League » Chelsea zahájila přípravu. Navzdory všem pochybnostem dorazil i Antonio Conte

Chelsea zahájila přípravu. Navzdory všem pochybnostem dorazil i Antonio Conte

Chelsea zahájila přípravu. Navzdory všem pochybnostem dorazil i Antonio Conte © skysports.com, fotbalportal.cz - Antonio Conte

2

Líbilo se

08.07. - V sobotu ráno bylo v Cobhamu živo. Přípravu na sezónu 2018/2019 totiž zahájila londýnská Chelsea. Ta se neprobojovala do Ligy mistrů a bude se snažit vylepšit páté místo z uplynulého ročníku Premier League. Stále není jisté, kdo bude hlavním lodivodem. Do centra klubu dorazil Antonio Conte. Sice se očekává jeho odchod, ale stále je hlavním manažerem Blues.

Antonio Conte a jeho trenérský štáb přijel do tréninkového centra Chelsea v sobotu ráno. Podle dostupných zpráv neproběhla ještě tréninková jednotka, ale došlo na setkání v Cobhamu.

Oficiální stránky Chelsea toho o italském kouči nic moc nezmínily.

„Příprava na sezónu 2018/2019 je již v plném proudu. Hráči, kteří se neúčastnili a neúčastní mistrovství světa, dorazili zpět do Cobhamu v sobotu ráno, protože se právě rozběhla příprava na novou sezónu.“

„Světový šampionát je stále v plném běhu, takže počet hráčů byl eliminován. Každopádně byla mezi hráči spousta úsměvů, když se tým po několika týdnech znovu sešel.“

Podle italské stanice Sky uvízlo jednání mezi Chelsea a Neapolí o možném příchodu manažera Maurizia Sarriho, který se má stát potenciálním nástupcem svého krajana Conteho, na mrtvém bodě.

Aurelio De Laurentiis, prezident Neapole, čeká na vylepšenou nabídku Chelsea. Sarri stále není v Londýně a čeká, jak se věci posunou dál.

Neapol zahájí svou přípravu v úterý. Oficiálně je pod smlouvou stále veden Sarri. Ačkoliv kontrakt na tři roky už podepsal Carlo Ancelotti.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články