Zpět na » Premier League » Fred: Z Manchesteru United přišla významná nabídka, ale asi se rozhodnu až po MS

Fred: Z Manchesteru United přišla významná nabídka, ale asi se rozhodnu až po MS

Fred: Z Manchesteru United přišla významná nabídka, ale asi se rozhodnu až po MS © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Fred potvrdil zájem Manchesteru United

1

Líbilo se

26.05. - Potvrdil to i sám zainteresovaný hráč. Manchester United se vážně zajímá o Freda ze Šachtaru Doněck. Brazilského záložníka by velmi rád získal do svých řad. O Freda stojí i Manchester City, ale favoritem jsou nyní Red Devils. Fred si je vědom nabídky Manchesteru United, ale své rozhodnutí o své budoucnosti zřejmě nechá na dobu až po mistrovství světa.

Podle zdrojů SkySports je Manchester United v pokročilém stadiu jednání se Šachtarem Doněck ohledně přestupu Freda. Dohoda je velmi blízko.

Fred, který se v současné době připravuje s brazilskou reprezentací na nadcházející světový šampionát v Rusku, rovněž potvrdil zájem Rudých ďáblů o jeho služby. Přitom ještě v lednu to vypadalo, že má namířeno do Manchesteru City.

Fred na tiskové konferenci pronesl:

„Od ledna probíhaly rozhovory s Manchesterem City. O něco později začaly Manchester City a Manchester United komunikovat se Šachtarem a také s mými agenty.“

„A teď, pokud se nemýlím, jsou tady novinky ohledně velmi silné nabídky Manchesteru United.“

Nicméně pětadvacetiletý Brazilec uvedl, že se teď chce plně soustředit na mistrovství světa. Vyjednávání nechává na svých agentech a poradcích. Jedním z nich je Gilberto Silva, bývalý hráč Arsenalu.

„Pokud jde o vyjednávání, tak jediné, na co se teď zaměřuji, je mistrovství světa. Myslím jen na to. Ostatní věci vypouštím z hlavy. Mí agenti se o to teď starají. Nevím, jak se rozhodnu. Možná bude lepší, když se rozhodnu až po světovém šampionátu.“

„Je mi ctí, že jsem upoutal tak velkou pozornost takovýchto skvělých manažerů.“

Manchester City ještě v lednu věřil, že Freda získá jako potenciální náhradu za Fernandinha. Ale nyní svou pozornost obrátil na Jorginha z Neapole.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články