Zpět na » Premier League » Hughes: Klíčem je jistota

Hughes: Klíčem je jistota

Hughes: Klíčem je jistota © dailymail.co.uk -

0

Líbilo se

25.11. - Manažer Blackburnu Rovers Mark Hughes tvrdí, že klíčem k letošním výborným výsledkům jeho svěřenců je jistota. Hráči podle něj více věří ve své schopnosti a od toho pramení rapidní posun tabulkou výše.

Velšský kouč nedávno na Ewood Parku prodloužil smlouvu až do roku 2010 a momentálně říká, že tento tým je jeden nejlepších za dobu, co do Blackburnu v roce 2004 přišel. Hughes musel v úvodu svého působení klub zachraňovat ze sestupové šlamastiky. Poslední dvě sezóny se však ubírají lepším směrem. Předloni byl Blackburn šestý, loni desátý. Nyní by mohl mířit ještě výše. Zvlášť jestliže se mu dnes podaří doma porazit Fulham.

„Cítím hodně změn a myslím, že ta nejpodstatnější je v mentalitě hráčů. Více věří ve své schopnosti a od toho se pak odvíjí výkon celého mužstva, který je v současnosti na nejvyšší úrovni. Když jsem to tu přebíral, jistota byla menší, protože ke dnu tabulky to bylo blíže než k jejímu vrcholu. Potřebovali jsme to změnit a také se nám to povedlo.“

„Letošním mužstvem jsem nadšen. Měli jsme fantastický start do tohoto ročníku a chceme dojít tak daleko, jak to bude jen možné. Bylo pro mě velmi jednoduché tady prodloužit kontrakt o další roky. Máme skvělý vztah s předsedou a vedení klubu mě podporuje ve všem, co chci udělat. Podporují můj názor. Musíte mít správné nářadí, abyste dobře odváděli svou práci. A to je zde přesně můj případ,“ sdělil šťastný trenér Rovers Mark Hughes.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / premierleague.com

Související odkazy
Nejnovější články