Zpět na » Premier League » Chelsea už má Emersona Palmieriho z AS Řím. Na útočníka se stále čeká

Chelsea už má Emersona Palmieriho z AS Řím. Na útočníka se stále čeká

Chelsea už má Emersona Palmieriho z AS Řím. Na útočníka se stále čeká © skysports.com, fotbalportal.cz - Emerson Palmieri už je hráčem Chelsea

3

Líbilo se

31.01. - VIDEO Během úterý dorazil Emerson Palmieri do Londýna, aby v tréninkovém centru Chelsea prošel zdravotní prohlídkou. Vše šlo podle plánu, takže brazilský obránce mohl záhy podepsat s anglickým klubem smlouvu na 4,5 roku. AS Řím za něj dostane ihned 17,6 miliónu liber a dalších 7 miliónů liber později na bonusech. Třiadvacetiletý Palmieiri nastupuje na levém kraji obrany.

Olympijský stadion v Římě vyměnil za Stamford Bridge. Emerson Palmieri se rozhodl učinit další krok ve své kariéře. Opustil AS Řím a podepsal smlouvu s Chelsea. Rodák z brazilského Santosu bude oblékat dres s číslem 33.

Emerson Palmieiri se z Brazílie vydal do Evropy a zvolil cestu přes Itálii. Nejprve hostoval v Palermu, později se stal hráčem AS Řím. To se psal rok 2015. Nyní, po dvou a půl letech, nabral směr Anglie.

Levý obránce vyšel Chelsea na 17,6 miliónu liber. Po splnění dalších podmínek by mělo do Říma poputovat 7 miliónů liber navíc. Palmieri podepsal kontrakt na 4,5 roku.

„Přišel jsem sem, protože Chelsea je skvělý klub s úžasnou historií. Dnes prožívám jeden z mých snů, když na sebe mohu obléknout dres tak velkého klubu.“

„Anglický fotbal sleduji od svých 15 let. Je to opravdu krásné fotbalové prostředí. Věřím, že na vlastní kůži to bude ještě krásnější.“

Palmieri zřejmě bude bojovat o místo v základní sestavě a Marcosem Alonsem. Mladý Baba Rahman byl odeslán na hostování do Schalke.

Nejprve se zdálo, že s Emersonem Palmieirim dorazí z AS Řím do Chelsea i Edin Džeko. Ale z přestupu bosenského útočníka s největší pravděpodobností sešlo. Teď se Blues zaměřují na získání Oliviera Girouda. Tomu v Arsenalu výrazně vzrostla konkurence příchodem Aubameyanga.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články