Zpět na » Premier League » Silva se po čtyřech měsících dočkal debutu za Leicester

Premier League - Silva se po čtyřech měsících dočkal debutu za Leicester

Silva se po čtyřech měsících dočkal debutu za Leicester © Correio da Manhã - Adrien Silva

1

Líbilo se

02.01. - Až po čtyřech měsících od podpisu smlouvy se portugalský záložník Adrien Silva dočkal debutu za Leicester. Protože anglický klub v srpnu nestihl novou posilu zaregistrovat u FIFA o pouhých 14 sekund, musel si fotbalista za 22 milionů liber počkat až do Nového roku. V pondělí odehrál pár minut proti Huddersfieldu.

Leicester získal Silvu těsně před uzávěrkou přestupů, jenže registraci neprovedl včas. Hráč se odvolal k arbitrážnímu soudu CAS, avšak neuspěl.

Jeho čekání skončilo s prvním lednovým duelem. Když v 86. minutě vyběhl na hřiště, sklidil bouřlivý aplaus. A radoval se z výhry 3:0. "Bylo to frustrující období. Ale těžké časy pro mě skončily," řekl osmadvacetiletý fotbalista, jehož klub musel od srpna platit.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jej necitlivy vsak na to maj casu jak nasrano. To spis ten debil co to dela na posledni hvili, toho bych vyhodil okamziite

BlueFor16years

Nechápu proč tam není tolerance. Už tolikrát jsem četl jak nějaký tým nestihl registraci o pár sekund.

CantonaErik

Dobrý by bylo, třeba po uzávěrce přestupáku, dát ještě 24 hodin na doregistrování hráče. Tohle mi přijde takový trošku předpotopní. Je to takový necitlivý, hlavně vůči hráčům.

NoIscoNoDisco
Nejnovější články