Zpět na » Premier League » Využije Arsenal šance? Gennaro Gattuso zvažuje prodej hvězdy AC Milán

Premier League - Využije Arsenal šance? Gennaro Gattuso zvažuje prodej hvězdy AC Milán

Využije Arsenal šance? Gennaro Gattuso zvažuje prodej hvězdy AC Milán © goal.com - André Silva

2

Líbilo se

02.12. - BULVÁRNÍK Nový trenér AC Milán Gennaro Gattuso způsobil pozdvižení hned po svém nástupu na lavičku italského klubu, když nevyloučil prodej jednoho z klíčových hráčů klubu Andrého Silvy. O mladého portugalského útočníka už v létě usiloval Arsenal a podle Le 10 Sport má o Silvu nadále zájem stejně jako Barcelona.

Silva je považován za jednoho z nejtalentovanějších útočníků v Evropě a letos na sebe výrazně upozornil svými střeleckými hody v Evropské lize, kde je se svými sedmi góly nejlepším střelcem týmu, v lize ale naproti tomu prožívá naprostý opak a dosud se neradoval z jediné branky.

Kontroverzní trenér Gennaro Gattuso se ke střeleckému trápení 22letého útočníka vyjádřil krátce po nástupu na lavičku AC Milán a nevyloučil ani možnost, že by Silvu, jenž do Itálie přišel v létě za 33 milionů liber z Porta, mohl prodat.

„Je to hráč s velkými kvalitami a navíc velice mladý. Myslím si, že na přestupovém trhu by měl hodně zájemců. Může být velice snadno prodán, zvláště poté, co jsem ho dlouho neviděl dát si s někým narážečku,“ prohlásil Gattuso.

Tyto připomínky na adresu Andrého Silvy by mohly obnovit zájem manažera Arsenalu Arséna Wengera o mladého útočníka, který chtěl portugalského reprezentanta už během léta, kdy však v přímém souboji o hráčův podpis prohrál s AC Milán.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články