Zpět na » Premier League » Dotáhnout Manchester City bude náročné, my jsme s nimi byli naposledy v kontaktu ještě v době, kdy bylo teplé počasí, řekl Klopp

Premier League - Dotáhnout Manchester City bude náročné, my jsme s nimi byli naposledy v kontaktu ještě v době, kdy bylo teplé počasí, řekl Klopp

Dotáhnout Manchester City bude náročné, my jsme s nimi byli naposledy v kontaktu ještě v době, kdy bylo teplé počasí, řekl Klopp © dailymail.co.uk - Jürgen Klopp

0

Líbilo se

28.11. - Manchester City o víkendu dokázal otočit zápas s Huddersfieldem a do tabulky si připsal další tři body. Titul sice Citizens ještě jistý nemají, podle Jürgena Kloppa ale čeká ostatní kluby velmi náročný hon. To se týká i Kloppova Liverpoolu, o kterém německý manažer vtipkoval, že na dosah Manchesteru City byl naposledy v době, kdy ještě bylo teplo a svítilo slunce.

Manchester City ve druhém poločase s Huddersfieldem smazal jednobrankové manko, do kterého se dostal na konci první půle, kdy si Otamendi srazil míč do vlastní sítě. Tým Pepa Guardioly je po třinácti kolech jasně první - s dvanácti výhrami a jedinou remízou. Liverpool v sobotu nedokázal udržet vedení nad Chelsea a s Blues remizoval 1:1.

Šestý Liverpool na první Citizens ztrácí propastných čtrnáct bodů. Obrovského rozdílu si je vědom i manažer Jürgen Klopp.

„Viděl jsem ten zápas s Huddersfieldem a je pravda, že Manchester si zasloužil vyhrát, ani Huddersfield ale nebyl bez šance. Dokud bude Manchester City vyhrávat, žádný jiný klub nemá šanci ho předstihnout. Změnit by se to mohlo teprve ve chvíli, kdy Citizens klopýtnou a ostatní týmy si udrží formu,“ řekl Jürgen Klopp.

„Naděje dotáhnout se na Manchester City stále existuje, pro nás je ale momentálně nejdůležitější příští zápas. Z něj musíme získat tři body, pak budeme chtít body z příštího zápasu a přespříštího. Takto musíme postupovat,“ dodal Klopp.

„Pokud tým před vámi zaváhá, musíte toho využít a dostat se před něj. Pro nás to ale příliš aktuální není, od prvního místa v tabulce jsme příliš daleko. Naposledy, kdy jsme byli Manchesteru City nadosah, ještě svítilo slunce a bylo teplé počasí,“ odlehčil situaci manažer Liverpoolu.

Úzkou souvislost s počasím má i další zápas Liverpoolu. Ve středu večer Reds cestují na půdu Stoke City. Tamější zápasy během studených a deštivých večerů jsou prubířským kamenem pro všechny hráče Premier League.

„Bez pochyby to bude zatažený a větrný večer. Venkovní zápasy na Stoke jsou vždy obtížné. Mají dobrý tým s kvalitním a velmi zkušeným manažerem. Na zápasy jako bude tento se těší a dokáží se na ně nabudit. My tam ale nejedeme, abychom si užili atmosféru, ale abychom si odvezli tři body,“ uzavřel Klopp.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
coteo - 29.11. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

coteo
Reklama
Reklama
Nejnovější články